TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

‘Shaolin Gang’ dhe ‘BabaStars’ së shpejti publikojnë video-projektin

Lajmi.net - 19.10.2019

Ishte bërë e ditur ditë më parë se ‘Shaolin Gang’ dhe ‘BabaStars’ do bashkojnë forcat për të nxjerrë në treg një ‘hit’, shkruan lajmi.net. Tani këngëtarët nga të dy grupet në profilet e tyre në ...

“Vjen së shpejti”, një video e shkurtër e bashkëpunimit ndërmjet Getit, Onatit, Bluntit dhe Real 1

Telegrafi - 19.10.2019

Lajmi për një bashkëpunim ndërmjet liderit të BabaStars, Getoar Selimi dhe pjesëtarit tjetër, Onar, me Shaolin Gang të përbërë, nga DJ Blunt dhe Real 1, është mirëpritur nga fansat e tyre.

Shaolinat dhe Geti vijnë me këngë të re

InfoKosova - 19.10.2019

Reperët e njohur Getoar Selimi dhe Shaolinat po sjellin këngë të re bashkë, shkruan “InfoKosova”. Këtë e ka bërë me dije Onat njëri nga reperët e Baba Stars ku kishte publikuar një video ku shiheshin ...

“Vjen së shpejti”, një video e shkurtër e bashkëpunimit ndërmjet Getit, Onatit, Bluntit dhe Real 1

Botasot - 19.10.2019

Lajmi për një bashkëpunim ndërmjet liderit të BabaStars, Getoar Selimi dhe pjesëtarit tjetër, Onar, me Shaolin Gang të përbërë, nga DJ Blunt dhe Real 1, është mirëpritur nga fansat e tyre.

Befasojnë “Baba Stars” dhe “Shaolin Gang”, së shpejti sjellin bashkëpunimin

Gazeta Express - 20.10.2019

Nuk do vonojë shumë deri sa dy grupet të lansojnë këngën e re. Ishte bërë e ditur ditë më parë se ‘Shaolin Gang’ dhe ‘BabaStars’ do bashkojnë forcat për të nxjerrë në treg një hit.