TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Fruta me kos

BalkanWeb - 12.06.2019

Nga: ZONJA KATERINA Fruta të freskëta, Fruta të ngrira pylli, Fruta të thata, Fara kia, Kos, Mjaltë Fillimisht grijmë në makinë grirëse frutat e ngrira.

Ja si të përgatisni fruta me kos

Flaka - 12.06.2019

Fruta të freskëta, Fruta të ngrira pylli, Fruta të thata, Fara kia, Kos, Mjaltë Fillimisht grijmë në makinë grirëse frutat e ngrira. Presim në kubikë frutat e freskëta dhe i vendosim në një tas së ...