TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

3 lugë vaj ulliri në ditë për tensionin e lartë, gjakun dhe tretjen

Mapo - 12.01.2019

Përfitimet shëndetësore nga konsumimi i vajit të ullirit janë fantastike për të gjithë organizmin. Jo më kot cilësohet si ilaçi i jetëgjatësisë. Në artikullin më poshtë, do të mësoni nga AgroWeb.org ...

3 lugë vaj ulliri në ditë për tensionin e lartë, gjakun dhe tretjen

Koha.net - 12.01.2019

Përfitimet shëndetësore nga konsumimi i vajit të ullirit janë fantastike për të gjithë organizmin. Jo më kot cilësohet si ilaçi i jetëgjatësisë. Në vijim do të mësoni një kurë natyrale mirëbërëse për ...

3 lugë vaj ulliri në ditë për tensionin e lartë, gjakun dhe tretjen

Portalb - 12.01.2019

Përfitimet shëndetësore nga konsumimi i vajit të ullirit janë fantastike për të gjithë organizmin. Jo më kot cilësohet si ilaçi i jetëgjatësisë. Në vijim do të mësoni një kurë natyrale mirëbërëse për ...