TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rrihet brutalisht në burg babai shqiptar që vrau vajzën e tij në Korfuz

Albeu.com - 11.01.2019

Aleko Petro , 52- vjeçari që masakroi për vdekje vajzën e tij dhe më pas e groposi në oborrin e shtëpisë, raportohet se është dhunuar brutalisht në qeli nga të burgosurit e tjerë.

Të burgosurit dhunojnë në qeli babain shqiptar që masakroi vajzën

Gazeta Express - 11.01.2019

Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të ...

Vrau të bijën në Greqi, dhunohet në burg shqiptari

Java News - 11.01.2019

Shqiptari Aleko Petro, që vrau të vijën 28-vjeçare, është dhunuar në burgun grek. Lajmi konfirmohet nga avokati i tij, i cili tha se disa persona që vuajnë dënimin në Koridhalos kanë ushtruar dhunë ...

Vrau dhe varrosi të bijën, sulmohet në qeli Aleko Petro

Durres Lajm - 11.01.2019

Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të ...

Momentet e fundit të Anxhelinës me babain e saj para se ai ta masakronte për vdekje

Botasot - 09.01.2019

Trupi i 29-vjeçares Anxhelina Petro mbërriti në Shqipëri ditën e djeshme për t’u përcjellë sot në banesën e fundit. Kortezhi udhëhiqej nga e motra e Anxhelinës, Klea, e cila mbante në duar ...

Momentet e fundit të Anxhelinës me babain e saj para se ai ta masakronte për vdekje

Gazeta Express - 09.01.2019

Trupi i 29-vjeçares Anxhelina Petro mbërriti në Shqipëri ditën e djeshme për t’u përcjellë sot në banesën e ...

Sulmohet në qeli Aleko Petro, babai i Anxhelinës

Lajm - 11.01.2019

Pak ditë pasi masakroi për vdekje vajzën e tij, Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata ...

Dalin fotot/Anxhelina me babain e saj, pak ditë para se ti merrte jetën

LajmiFundit - 09.01.2019

Trupi i 29-vjeçares Anxhelina Petro mbërriti në Shqipëri ditën e djeshme për t’u përcjellë sot në banesën e fundit. Kortezhi udhëhiqej nga e motra e Anxhelinës, Klea, e cila mbante në duar ...

Masakroi deri në vdekje të bijën, babait shqiptar i ndodh e papritura në burg

SOT - 11.01.2019

Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të ...

E qeshur dhe plot lumturi, fotot Anxhelinës dhe babait pak ditë para vrasjes makabre (FOTO LAJM)

Albeu.com - 09.01.2019

Trupi i 29-vjeçares Anxhelina Petro mbërriti në Shqipëri ditën e djeshme për t’u përcjellë sot në banesën e fundit. Kortezhi udhëhiqej nga e motra e Anxhelinës, Klea, e cila mbante në duar ...

‘Zakoni grek’: Vrau të bijën, shqiptarin Aleko Petro e dhunojnë në burg

Mapo - 11.01.2019

Duket se burgjet greke e paskan zakon dhunimin e personave që vrasin femrat. Pasi shqiptari Aleksandër Luca, i akuzuar për vrasjen e një studenteje greke, u dhunua barbarisht në qeli, vjen rasti ...

Vrau vajzën, shqiptari Aleko Petro dhunohet në burg

Botasot - 11.01.2019

Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të ...

Grekët dhunojnë babain shqiptar që i mori jetën mizorisht vajzës së tij

LajmiFundit - 11.01.2019

Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të ...