TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Agron Duka nxjerr pamjet dhe bën kërkesën urgjente: Prokuroria duhet të veprojë sa më parë

SOT - 11.09.2019

Kreu i Partisë Ambientaliste Agrare, Agron Duka ka publikuar një video, ku thotë se duken komisionerë teksa mbushin votat gjatë procesit në numërimit në Urën Vajgurore, në zgjedhjet e 30 qershorit.

Agron Duka: Vjedhin edhe kur nuk u nevojitet!

Durres Lajm - 11.09.2019

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste ka reaguar me një status në Facebook pas provave filmike që Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso publikuan nga selia e PD-së lidhur me procesin zgjedhor të 30 qershorit.