TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

11 Shtatori, Basha: Pranë SHBA, në mbrojtje të demokracisë

Java News - 11.09.2019

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha përkujtoi sot përvjetorin e ngjarjeve të 11 Shtatorit në SHBA ku humbën jetën 3000 burra dhe gra, si dhe konfirmoi vendosmërinë për të qëndruar në krah të ...

Limaj kujton 11 shtatorin 2001: Kosova është e rreshtuar krah SHBA

SOT - 11.09.2019

Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Fatmir Limaj ka kujtuar 18 vjetorin e sulmeve terroriste në ShBA. Limaj thotë se qytetarët e Kosovës ndajnë dhimbjen me familjet të cilat humbën më të ...

Limaj: Kosova krah SHBA-së në luftën ndaj terrorizmit

Koha.net - 11.09.2019

Kreu i Nismës, Fatmir Limaj ka kujtuar 18 vjetorin e sulmeve terroriste të 11 shtatorit në SHBA. Limaj thotë se qytetarët e Kosovës ndajnë dhimbjen me familjet të cilat humbën më të dashurit e tyre, ...

Limaj kujton 11 shtatorin: Kosova është e rreshtuar krah ShBA-ve

Telegrafi - 11.09.2019

Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Fatmir Limaj ka kujtuar 18 vjetorin e sulmeve terroriste në ShBA. Limaj thotë se qytetarët e Kosovës ndajnë dhimbjen me familjet të cilat humbën më të ...

11 shtatori, Limaj: Kosova është e rreshtuar krah ShBA-ve

Medial - 11.09.2019

Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, njëherësh kryetar i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka kujtuar 18 vjetorin e sulmeve terroriste në ShBA.

11 Shtatori, Basha: Pranë SHBA-së në mbrojtje të lirisë dhe demokracisë

Botasot - 11.09.2019

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha përkujtoi sot përvjetorin e ngjarjeve të 11 Shtatorit në SHBA ku humbën jetën 3000 burra dhe gra, si dhe konfirmoi vendosmërinë për të qëndruar në krah të ...

Limaj: Kosova krah SHBA-së në luftën ndaj terrorizmit

Lajmi.net - 11.09.2019

Limaj thotë se qytetarët e Kosovës ndajnë dhimbjen me familjet të cilat humbën më të dashurit e tyre, ndërsa ka shtuar se Kosova është i rreshtuar krah SHBA-së, transmeton kp.

Limaj kujton 11 shtatorin: Kosova është e rreshtuar krah ShBA-ve

Botasot - 11.09.2019

Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Fatmir Limaj ka kujtuar 18 vjetorin e sulmeve terroriste në ShBA. Limaj thotë se qytetarët e Kosovës ndajnë dhimbjen me familjet të cilat humbën më të ...