TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Skënderbeu më në fund fiton një ndeshje

Alsat - 12.02.2019

Më 11 Nëntor të vitit të kaluar, Skënderbeu mposhti Flamurtarin me rezultatin minimal 1-0, falë një goli të shënuar nga Dejvi Bregu, ndërsa u deshën plot 3 muaj, që korçarët të rigjenin fitoren në ...

Skënderbeu fiton me Laçin

ABC News - 11.02.2019

Skuadra e Skënderbeut u rikthye tek fitorja pas 6 humbjesh radhazi. Korçarët mposhtën Laçin me rezultatin 2-1 dhe ngjiten në vendin e katërt. Skënderbeu merr frymë lirisht.

Orges Shehi: Tani ta lëmë krizën pas krahëve

BalkanWeb - 11.02.2019

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, kësaj radhe kishte se çfarë të thoshte për mediat. Në prononcimin e tij për Supersport pas fitores me Laçin, deklaroi: Përtej fitores, jeni i kënaqur me lojën? ...

Shehi: Kishim harruar “shijen” e fitores, prurjet e reja na shtuan cilësinë

SuperSport - 11.02.2019

Intervista e trajnerit të Skënderbeut, Orges Shehi, dhënë për emisionin “Gol pas Goli” në Supersport, pasi korçarët u rikthyen te fitorja, pas 3 muajsh.

Fitore e merituar, Skënderbeu mposht Laçin

Albeu.com - 11.02.2019

Skënderbeu fitoi ndeshjen e fundit të javës së 21-të në Superiore, në shtëpi përballë Laçit. Ekipi i Orges Shehit, fitoi me shifrat 2-1, duke dominuar edhe lojën.

Skënderbeu mposht Laçin, këmbejnë vendet në renditje

Top Channel - 11.02.2019

Skënderbeu mundi 2-1 Laçin, në ndeshjen që uli siparin e javës së 21-të në Kategorinë Superiore. Një fitore kjo, që sjell edhe rokadën mes dy ekipeve në renditje.

"Ringjallet" Skënderbeu, fiton pas 3 muajsh

SOT - 11.02.2019

Skënderbeu është rikthyer te fitorja. Korçarët kanë mposhtur 2-1 Laçin, duke marrë pikë të plota pas 6 humbjeve radhazi. Golat e fitores mbajnë firmat e Krasniqi e Pervan, ndërkohë që goli i Gentian ...

Skënderbeu fut fitoren në kasafortë, Pervan shënon nga penalltia

Medial - 11.02.2019

Po luhet në Korçë përballja e fundit për javën e 21-të të Kategorisë Superiore, ajo mes Skënderbeut e Laçit. Korçarët vijnë në këtë sfidë pas një serie të tmerrshme prej 6 humbjesh radhazi dhe ndaj ...

Portieri Selmani s’i mjafton Laçit, Skënderbeu fiton pas 3 muajsh

BalkanWeb - 11.02.2019

Skënderbeu i ka dhënë fund thatësirës prej 6 humbjeve radhazi dhe ka gjetur më në fund fitoren në javën e 21-të të kampionatit. Skuadra kampione në fuqi ka thyer ekipin e Laçit me rezultatin 2-1, ...

Skënderbeu i jep fund “agjërimit” 3-mujor, kriza kalon te Laçi

SuperSport - 11.02.2019

Më 11 Nëntor të vitit të kaluar, Skënderbeu mposhti Flamurtarin me rezultatin minimal 1-0, falë një goli të shënuar nga Dejvi Bregu, ndërsa u deshën plot 3 muaj, që korçarët të rigjenin fitoren në ...

VIDEO: Blerim Krasniqi rikthen Skënderbeun tek fitorja, Laçit nuk i mjafton Selmani

Gazeta Tema - 11.02.2019

Pas një periudhe të gjatë humbjesh skuadra e Skënderbeut është rikthyer tek fitorja në javën e 21-të të Supergligës duke mposhtur në shtëpi skuadrën e Laçit me rezultatin e ngushtë 2-1.

Shtylla ndal Skënderbeun, pjesa e parë mbyllet në barazim

BalkanWeb - 11.02.2019

Pjesa e parë e sfidës mes Skënderbeut dhe Laçit që po zhvillohet në Korçë, ka përfunduar 45 minutat e para të saj, teksa rezultati ka mbetur i pandryshuar 0-0.

“Ringjallet” Skënderbeu, fiton pas 3 muajsh

Medial - 11.02.2019

Skënderbeu është rikthyer te fitorja. Korçarët kanë mposhtur 2-1 Laçin, duke marrë pikë të plota pas 6 humbjeve radhazi. Golat e fitores mbajnë firmat e Krasniqi e Pervan, ndërkohë që goli i Gentian ...

Skënderbeu gjen fitoren pas tre muajsh, pas 6 humbjesh vjen trepikëshi i parë

SOT - 12.02.2019

Skënderbeu ka lënë prapa krahëve krizën që zgjaste prej tre muajsh. Kishte pësuar në kampionat gjashtë humbje radhazi dhe nuk fitonte thuajse për një fazë të tërë gare, duke vënë në pikëpyetje ...

Shtylla ndal Skënderbeun, pjesa e parë mbyllet në barazim

Medial - 11.02.2019

Pjesa e parë e sfidës mes Skënderbeut dhe Laçit që po zhvillohet në Korçë, ka përfunduar 45 minutat e para të saj, teksa rezultati ka mbetur i pandryshuar 0-0.