TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Moti gjatë ditës në Maqedoni

Flaka - 14.01.2018

Gjatë ditës do të mbretërojë mot kryesisht i vranët, në pjesët perëndimore dhe jugore rreshje shiu, ndërkaq në male priten rreshje bore Temperatura maksimale do të jetë 9 gradë celsiuz.

Moti gjatë ditës në Maqedoni

Lajm - 14.01.2018

Gjatë ditës do të mbretërojë mot kryesisht i vranët, në pjesët perëndimore dhe jugore rreshje shiu, ndërkaq në male priten rreshje bore. Temperatura maksimale do të jetë 9 gradë celsiuz.

E Shtunë 13 janar 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

RTSH - 12.01.2018

Gadishulli i Ballkanit do te vazhdoje te mbetet ne ndikimin e masave ajrore te ftohta te paqendrueshme veriore te cilat do te kushtezojne edhe vendin tone ne fundjave me mot te vranet ,rreshje shiu ...