TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Turku i arrestuar për terrorizëm, shkak mesazhet në Twitter kundër Erdogan

Ora news - 12.10.2017

Turku Muhammed Aydogmus i arrestuar disa ditë më parë në Portin e Durrësit rezulton person në kërkim ndërkombëtar për terrorizëm Gjykata e lartë kriminale e Turqisë ka nxjerrë ndaj 39 vjecarit një ...

U kapën në Durrës, familja turke rrezikon ekstradimin në Turqi ku edhe përndiqen nga shteti

Albeu.com - 12.10.2017

Një familje turke e ndaluar pak ditë më parë në portin e Durrësit nga autoritetet portuale, të cilët dyshohet se po përpiqeshin të kalonin drejt Italisë me dokumente të dyshuara të falsifikuara, ...

Turku i ndaluar në kufi, anëtar i grupeve terroriste

Top Channel - 12.10.2017

Shtetasi turk i ndaluar pak ditë më parë nga agjentët e kufirit në portin e Durrësit rezulton një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Gjykata e Lartë e Turqisë.

Turku i ndaluar në portin e Durrësit person me rrezikshmëri, kërkohej për terrorizëm

Durres Lajm - 12.10.2017

Turku me gruan dhe fëmijët ndalohen në portin e Durrësit Specialistët e Sektorit të Hetimit të Krimeve në Drejtorinë Rajonale për Kufirin dhe Migracionin Durrës, ne vijim të njoftimit të dhënë më ...

Arrestohet në portin e Durrësit turku i kërkuar për terrorizëm

SOT - 13.10.2017

Shtetasi turk Muhammed Aydogmus, rezulton i shpallur në kërkim ndërkombëtar për organizatë terroriste dhe kërkohet nga Gjykata e Lartë kriminale turke.

Detajet/ Arrestimi i turkut në portin e Durrësit, policia: Në kërkim për përfshirje në organizatë terroriste

BalkanWeb - 12.10.2017

DURRES- Policia e Durrësit ka dhënë detaje lidhur me arrestimin e një shtetasi turk bashkë me familjen 4 ditë më parë në port, pasi u kapën me pasaporta false.

Turku i arrestuar me pasaportë false në Durrës ishtë në kërkim për terrorizëm

Java News - 12.10.2017

Shtetasi turk i cili u arrestua 4 ditë më parë në Portin e Durrësit, ku bashkë me familjen e tij tentuan të kalonin kufirin me pasaporta të falsifikuara ishte i shpallur në kërkim për organizatë ...

Shtetasi turk i arrestuar në Shqipëri i kërkuar për “terrorizëm” në Turqi

Almakos - 12.10.2017

Shtetasi turk Muhammed Yasir Aydogmus (Muhammed Yasir Aydoğmuş), i arrestuar në Durrës, disa ditë më parë, rezulton të jetë person i shpallur në kërkim ndërkombëtar, i cili kërkohet nga autoritetet ...

Shtetasi turk i arrestuar në Shqipëri i kërkuar për “terrorizëm” në Turqi

Alb Portali - 12.10.2017

Shtetasi turk Muhammed Yasir Aydogmus (Muhammed Yasir Aydoğmuş), i arrestuar në Durrës, disa ditë më parë, rezulton të jetë person i shpallur në kërkim ndërkombëtar, i cili kërkohet nga autoritetet ...