TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Basha: Rama vjedh njerëzit me një grup oligarkësh e hajdutësh

BalkanWeb - 12.02.2019

Kur kanë mbetur edhe katër ditë nga protesta opozitës, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vijon turin e takimeve me banorët e Pogradecit. Ai iu bëri thirrje tregtarëve që me 16 shkurt të ...

Basha i prezanton qytetarit në Pogradec strategjinë kundër Ramës: Në 16 shkurt mbylle dyqanin dhe hajde protesto

Java News - 12.02.2019

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vijuar me turin e takimeve për të thirrur qytetarët në protestën e 16 shkurtit që do të zhvillohet në Tiranë.

"Gjushi e Niçja i numërojnë votat", Basha-qytetarit: 16 shkurti i jep fund grushtit të shtetit

Durres Lajm - 12.02.2019

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vijon turin e takimeve në Pogradec, ku iu bëri thirrje tregtarëve që më 16 shkurt të mbyllin qepenat dhe të dynden drejt Tiranës për të kërkuar largimin e ...