TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Presidenti i Bocas: De Rossi, pas disa ditësh në Argjentinë

SuperSport - 21.07.2019

“Bisedimet po zhvillohen falë Nicola Burdisos, Daniele De Rossi dëshiron ta mbyllë karrierën duke luajtur për Boca Juniors dhe në ditët e ardhshme do të udhëtojë drejt Argjentinës”.

De Rossi arrin marrëveshje me Boca Juniors

Koha.net - 20.07.2019

Presidenti i Boca Juniors Daniel Angelici e ka konfirmuar Daniele De Rossi si përforcim të ri në ligën elite të Argjentinës. “Jemi 99 për qind të sigurt që De Rossi do të bëhet lojtar i Bocas”, ka ...

Presidenti i Boca Juniors: Zyrtarizimi i De Rossit vjen gjatë ditëve në vijim

Gazeta Express - 20.07.2019

Presidenti i gjigantit argjentinas, Daniel Angelici, e ka konfirmuar se legjenda e Romës, Daniele de Rossi, do të luajë për skuadrën e tij gjatë sezonit të ardhshëm.

De Rossi realizon ëndrrën e tij të madhe

Lajmi.net - 20.07.2019

Legjenda e futbollit italian në fund të këtij sezoni është larguar nga Roma, dhe karrierën mund ta vazhdojë në Argjentinë te Boca Juniors. Edhe pse ka pasur zëra për një pensionim të tij, De Rossi ...

“De Rossi te Boca Juniors?” Presidenti i “gjenovezëve” shuan dyshimet

SuperSport - 20.07.2019

Tani nuk ka më dyshime për të ardhmen e mesfushorit Daniele De Rossi, i cili u la jashtë projektit të Romës në fund të sezonit, por që nuk ka ndërmend të tërhiqet nga futbolli i luajtur.

Punë e kryer, Daniele De Rossi merret vesh me këtë ekip

Zeri - 20.07.2019

Daniele De Rossi është bërë me skuadër të re, pas largimit nga Roma. Presidenti i Boca Juniors Daniel Angelici e ka konfirmuar De Rossin si përforcim të ri në ligën elite të Argjentinës.

Presidenti i Boca Juniors: Zyrtarizimi i De Rossit vjen gjatë ditëve në vijim

Tetova Sot - 20.07.2019

Presidenti i gjigantit argjentinas, Daniel Angelici, e ka konfirmuar se legjenda e Romës, Daniele de Rossi, do të luajë për skuadrën e tij gjatë sezonit të ardhshëm.

Shuan dyshimet

Botasot - 20.07.2019

Tani nuk ka më dyshime për të ardhmen e mesfushorit Daniele De Rossi, i cili u la jashtë projektit të Romës në fund të sezonit, por që nuk ka ndërmend të tërhiqet nga futbolli i luajtur.