TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Feronikeli me Ramadanin synon titullin dhe Kupën

Alsat - 12.01.2019

Ekipi i drejtuar nga Zekirja Ramadani, Feronikeli, synon që këtë vit të fitojë kampionatin, si dhe Kupën e Kosovës, në mënyrë që të sigurojë një vend për në garat evropiane.

Feronikeli i gatshëm për stinorin pranveror

Botasot - 12.01.2019

Ekipi i drejtuar nga Zekirja Ramadani, tash e disa ditë është duke ushtruar në qytetin e Drenasit. Edhe pse koha është joptimale për stërvitje, ata vazhdojnë të stërviten në fusha të mbyllura.

Feronikeli i gatshëm për sezonin pranveror, synon titullin e Kupën

Koha.net - 12.01.2019

Skuadra nga Drenasi, Feronikeli ka filluar përgatitjet për stinorin pranveror. Ekipi i drejtuar nga Zekirja Ramadani, tash e disa ditë është duke ushtruar në qytetin e Drenasit.

Zekirja Ramadani konfirmon transferimin e parë te Ferronikeli

InfoSport - 13.01.2019

Skuadra nga Drenasi, Feronikeli që drejtohet nga strategu shkupjan, Zekirja Ramadani tash e disa ditë ka filluar përgatitjet për stinorin pranveror në elitën e futbollit kosovar.