TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Benzema zbulon arsyen se pse nuk kontakton me Mourinhon

Albeu.com - 14.11.2017

Karim Benzema ka zbuluar se nuk ka më kontate me ish-trajnerin e tij, Jose Mourinho . Sulmuesi i Real Madridit ka shënuar 182 gola në të gjitha garat për Merengues, por ai duket se nuk ka qenë i ...

Benzema zbulon problemin e madh që e kishte me Mourinhon

Lajmi.net - 14.11.2017

. Karim Benzema nuk ka pasur marrëdhënie të mirë me Jose Mourinhon. Franezi e ka konfirmuar këtë në një intervistë për “Canal +”. “Kur më krahasoi me një mace duke bërë shaka, aty fillova të ndihem i ...

Benzema: Deshamp s’më thërret më në kombëtare, i është dorëzuar pjesës raciste të shoqërisë

Gazeta Tema - 14.11.2017

Nuk do të jetë dokumentari i transmetuar të dielën dhe as ndërhyrja në transmetimin direkt ajo që do të bëjë Didie Deshampin të ndërrojë mendje. Karim Benzema rrezikon të qëndrojë jashtë kombëtares ...

Benzema: Sa të jetë Deschamps, s’kam vend në Kombëtare

Java News - 14.11.2017

Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, ka pranuar se nuk e ka as shpresën më të vogël që vitin e ardhshëm do të jetë pjesë e Përfaqësueses së Francës në botërorin “Rusia 2018”.

Benzema humb shpresat: Deschamps nuk më fton në botëror

Alb Portali - 13.11.2017

Karim Benzema ka rrëfyer se nuk ka asnjë shpresë të aktivizohet në Kupën e Botës, gjatë vitit të ardhshëm, për aq kohë sa Deschamps do të jetë trajner i Francës.

Benzema: Messi dhe Ronaldo janë jashtëtokësor

Albeu.com - 13.11.2017

Karim Benzema i ka quajtur Leo Messin dhe Cristiano Ronaldon “jashtëtokësorë”. “Topi i Artë” nuk do të shkojë për askënd tjetër, derisa në skenë të jenë Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo.

Owen: E falënderoj Benzeman që shkoi te Real Madridi

Telegrafi - 13.11.2017

Michael Owen ka thënë se ka ikur drejt Manchester United në vitin 2009 pasi Karim Benzema kishte zgjedhur Real Madridi. Në një intervistë për Canal Plus ai e ka shpjeguar se si arriti marrëveshje me ...

Benzema: Presioni te Reali është shumë i madh, jam mësuar

Telegrafi - 13.11.2017

Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, e pranon se gjeja më e vështirë është kur të kritikojnë fansat e tu. Francezi i cili po kalon në një formë jo të mirë ka thënë se tani gjërat kanë ndryshuar ...

Benzema ka humbur shpresat për Kombëtaren

Ina - 13.11.2017

Benzema nuk e vesh më fanellën e kombëtares franceze që nga tetori i vitit 2015, kur shpërtheu skandali për çështjen e videove me drita të kuqe të asaj që u cilësua asaj kohe si një zhvatje e mbetur ...

Benzema: Messi dhe Ronaldo janë jashtëtokësor

Ina - 13.11.2017

Karim Benzema i ka quajtur Leo Messin dhe Cristiano Ronaldon “jashtëtokësorë”. “Topi i Artë” nuk do të shkojë për askënd tjetër, derisa në skenë të jenë Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo.

Owen: E falënderoj Benzeman që shkoi te Real Madridi

Almakos - 13.11.2017

Michael Owen ka thënë se ka ikur drejt Manchester United në vitin 2009 pasi Karim Benzema kishte zgjedhur Real Madridi. Në një intervistë për Canal Plus ai e ka shpjeguar se si arriti marrëveshje me ...

Benzema: Presioni te Reali është shumë i madh, jam mësuar

Almakos - 13.11.2017

Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, e pranon se gjeja më e vështirë është kur të kritikojnë fansat e tu. Francezi i cili po kalon në një formë jo të mirë ka thënë se tani gjërat kanë ndryshuar ...

Benzema ka humbur shpresat për Kombëtaren

Alb Portali - 13.11.2017

Loading... Benzema nuk e vesh më fanellën e kombëtares franceze që nga tetori i vitit 2015, kur shpërtheu skandali për çështjen e videove me drita të kuqe të asaj që u cilësua asaj kohe si një ...

Ish fituesi i Topit të Artë, i shprehet mirënjohës Benzemas për kthesën e karrierës

Albeu.com - 13.11.2017

Michael Owen ka thënë se ai mundi të transferohet tek Manchester United në vitin 2009 pasi Karim Benzema kishte zgjedhur Real Madridi. Ferguson ia kishte bërë të qartë atij se nëse ata do të ...

Benzema flet për situatën e tij te Reali dhe presionin që ushtrohet mbi të

Albeu.com - 13.11.2017

Karim Benzema në një intervistë të fundit, e pranon se gjeja më e vështirë është kur të kritikojnë fansat e tu. “Mungesa e golave? Shënoj gola, por kur është dikush aty që shënon 50 gola në sezon…”, ...

Benzema ende jashtë kombëtares, ai humb shpresat

Zhurnal - 13.11.2017

Benzema ende jashtë kombëtares, ai humb shpresat Që nga tetori i vitit 2015 futbollisti i Real Madridit, Karim Benzema nuk luan për kombëtaren franceze.Kjo për shkak të skandalit për çështjen e ...