TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Elvana, si tinejxhere në fotot e fundit

Gazeta Express - 08.11.2019

Këngëtarja Elvana Gjata është në xhirime të një kënge të re dhe për këtë ajo ka zgjedhur që të paraqitet me shumë stil Elvana Gjata nuk e ka përfunduar sezonin.

Elvana Gjata siç nuk e kemi parë, shfaqet me stil të veçantë në setin e ri fotografik

Lajmi.net - 08.11.2019

Elvana Gjata është aktive në rrjete sociale, në të cilat kohë pas kohe sjell imazhe të reja, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa fotografi nga fotosesioni i ri, ku erdhi e ...

Vajzat e showbizit shqiptar që janë lidhur me vrasje të bujshme

Gazeta Express - 08.11.2019

Atentati i rëndë kundër prokurorit Ndoja në Shkozet, nuk e theu rregullin e artë të vajzave të ekraneve shqiptare: Kudo që ka një krim ndodhet edhe njëra prej tyre.

Elvana Gjata siç nuk e kemi parë, shfaqet me stil të veçantë në setin e ri fotografik

Botasot - 08.11.2019

Elvana Gjata erdhi krejt ndryshe në setin e ri fotografik. Elvana Gjata është aktive në rrjete sociale, në të cilat kohë pas kohe sjell imazhe të reja.

“Pjeshkat” e TV, që ndodhen gjithmonë ku ka një vrasje (FOTO)

Zeri - 08.11.2019

Atentati i rëndë kundër prokurorit Ndoja në Shkozet, nuk e theu rregullin e artë të vajzave të ekraneve shqiptare: Kudo që ka një krim ndodhet edhe njëra prej tyre! Këtë herë prokuroria thirri ...

Elvana, si tinejxhere në fotot e fundit (FOTO)

Tetova Sot - 08.11.2019

Këngëtarja Elvana Gjata është në xhirime të një kënge të re dhe për këtë ajo ka zgjedhur që të paraqitet me shumë stil Elvana Gjata nuk e ka përfunduar sezonin.

Elvana, si tinejxhere në fotot e fundit

Zhurnal - 09.11.2019

Këngëtarja Elvana Gjata është në xhirime të një kënge të re dhe për këtë ajo ka zgjedhur që të paraqitet me shumë stil Elvana Gjata nuk e ka përfunduar sezonin.