TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gjenerali i NATO-s: Jemi më të fuqishëm, nuk ja ndajmë sytë Rusisë

BalkanWeb - 15.05.2019

Zëvendës komandanti i Komandës së Forcës së Bashkuar të NATO-s në Napoli, gjeneral lejtnant Christian Juneau, ishte në Tiranë për të ndjekur konferencën e Ballkanit Perëndimor dhe Rajonit të Detit të ...

Gjenerali Christian Juneau: Jemi më të fuqishëm, nuk ja ndajmë sytë Rusisë

Gazeta Express - 15.05.2019

Zëvendës komandanti i Komandës së Forcës së Bashkuar të NATO-s në Napoli, gjeneral lejtnant Christian Juneau, ishte në Tiranë për të ndjekur konferencën e Ballkanit Perëndimor dhe Rajonit të Detit të ...

Gjenerali i NATO-s: Jemi më të fuqishëm, nuk ja ndajmë sytë Rusisë (VIDEO)

Ina - 15.05.2019

Zëvendës komandanti i Komandës së Forcës së Bashkuar të NATO-s në Napoli, gjeneral lejtnant Christian Juneau, ishte në Tiranë për të ndjekur konferencën e Ballkanit Perëndimor dhe Rajonit të Detit të ...

NATO u pret shpresat pushtetarëve shqiptarë të lidhur me Moskën: Po monitorojmë çdo lëvizje të Rusisë, nuk do lejojmë ...

SOT - 16.05.2019

NATO ka dërguar ditën e djeshme një tjetër mesazh në distancë për pushtetarët shqiptarë të lidhur me Rusinë. Ditët e fundit është folur gjerë se në Shqipëri shumë emra kanë lidhje me Moskën dhe kjo e ...