TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Digjet një shtëpi në Drenas, lëndohet pronarja

Lajmi.net - 16.04.2019

Gjatë ditës së djeshme, në Drenas, është përfshirë nga flakët një shtëpi. Në ora 12:31 në Drenas, një femër ka raportuar se shtëpia i është përfshirë nga flakët, shkruan lajmi.net.

Një shtëpi digjet në Drenas, lëndohet një grua

Koha.net - 16.04.2019

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri të hënën në mesditë në Drenas. Ankuesja që kishte raportuar rastin në polici ka pësuar lëndime trupore dhe më pas ka pranuar trajtim mjekësor.

Digjet një shtëpi në Gllogoc, lëndohet një femër

Telegrafi - 16.04.2019

Një femër ka raportuar se i është përfshirë nga zjarri shtëpia e saj. Rasti ka ndodhur në Gllogoc. “Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se në rrethana të panjohura nga zjarri i është përfshirë ...

Digjet një shtëpi në Gllogoc, lëndohet një femër

Almakos - 16.04.2019

Një femër ka raportuar se i është përfshirë nga zjarri shtëpia e saj. Rasti ka ndodhur në Gllogoc. “Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se në rrethana të panjohura nga zjarri i është përfshirë ...

Digjet një shtëpi në Gllogoc

Botasot - 16.04.2019

Një grua nga Gllogoci ka raportuar në Polici se në rrethana të panjohura shtëpia e saj është përfshirë nga zjarri. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë ...