TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kryeministri Rama bën lëvizjen urgjente me kandidatët për kryetarë bashkie

SOT - 16.05.2019

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë të shtunën kandidatët për kryetarë për 61 bashkitë e vendit. Mbledhja e thirrur nga kreu i PS do të zhvillohet të shtunën në ambientet e selisë së kësaj partie në ...

Zgjedhjet e 30 Qershorit, Rama mbledh të shtunën kandidatët dhe ministrat

ABC News - 16.05.2019

Mazhoranca duket e vendosur të shkojë në zgjedhjet e 30 qershorit pa opozitën. ABC News ka mësuar se kryeministri ka thirrur të shtunën një takim me kandidatët vendorë për kryetar bashkie e ...

Të shtunën Rama mbledh kandidatët për kryetar bashkie

Botasot - 16.05.2019

Kur na ndajnë dy javë nga nisja e fushatës elektorale, kryeministri Edi Rama ka thirrur në një takim të shtunën kandidatët për kryetar bashkie Mësohet se takimi do të zhvillohet në orën 11:00 në ...

Para fushatës/ Kryeministri Rama takim me kandidatët e ASHEE

BalkanWeb - 16.05.2019

Pak ditë para nisjes së fushatës elektorale, kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një takim me kandidatët e Aleancës për Shqipërinë Europiane. Burime për “BalkanËeb” bënë me dije se takimi do të ...

Rama organizon të shtunën takim me kandidatët për kryetar bashkie

Java News - 16.05.2019

Kur duhen edhe dy javë nga nisja e fushatës elektorale, kryeministri Edi Rama ka thirrur në një takim të shtunën kandidatët për kryetar bashkie në orën 11:00.

Rama thërret urgjent në takim kandidatët e PS-së

Durres Lajm - 16.05.2019

Ndërsa opozita vijon të protestojë dhe të deklarojë se nuk do të ketë zgjedhje më 30 qershor, mazhoranca nga ana tjetër vazhdon me përgatitjet. Mësohet se sot pasdite 61 kandidatët e PS-së për ...