TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

VENDIMI: Grida Duma ndahet nga bashkëshorti, pas aferës me Ervin Salianjin

Gazeta Tema - 15.03.2019

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, është divorcuar nga bashkëshorti Ilir Shqina. Shkak për këtë, me sa duket është bërë skandali i fundit në të cilin u përfshi Grida Duma, me kolegun e ...

Theu vendimin e PD, Grida Duma i dërgon mesazhin e qartë ‘rebeles’ Rudina Hajdari

SOT - 14.03.2019

Rudina Hajdari është një nga deputetet e PD-së që refuzoi të djegë mandatin e deputetes.Për ish-deputetein Grida Duma, vendimi përfundimtar u takon forumeve të partisë, megjithatë qarësisht do donte ...

A do të përjashtohet Hajdari pasi nuk dorëzoi mandatin? Flet Grida Duma

LajmiFundit - 14.03.2019

Grida Duma ka deklaruar se protesta e 16 marsit e paralajmëruar nga opozita me të cilën synohet rrëzimi i qeverisë së drejtuar nga Kryeministri Edi Rama, do ti arrijë objektivat e saj.

Përjashtimi i Rudina Hajdarit nga PD, Grida Duma bën deklaratën e papritur

SOT - 14.03.2019

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka komentuar vendimin e Rudina Hajdarit për të mos djegur mandatin, ndryshe nga vendimi i Partisë Demokratike. Për Dumën vendimet si ai i djegies së mandateve apo ...

Duma për Hajdarin: Vendosin forumet, politika njeh edhe rikthimet

Botasot - 14.03.2019

“Për të rindërtuar sistemit, duhet të dilnim nga sistemi”, thotë ish-deputetja e PD-së. Grida Duma, aktin ekstrem të djegies së mandateve nga opozita.

Grida Duma: Ne bëjmë sakrifica ekstreme për vendin dhe nuk mbahemi me llafollogji

Java News - 14.03.2019

Grida Duma ka analizuar hapat e mëtejshme të Partisë Demokratike që do të kulmojnë në protestën e të shtunës në Tiranë ku është paralajmëruar rrëzimi i kryeministrit Edi Rama.

Grida Duma divorcohet nga bashkëshorti

Java News - 15.03.2019

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën ...

Rudina Hajdari jashtë PD, Grida Duma: Historia njeh edhe rikthime

Mapo - 14.03.2019

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma i qëndron idesë së djegies së mandateve nga të gjithë deputetët e opozitës, duke argumentuar se vendimet e marra nga forumet duhet të zbatohen në mënyrë unanime.

E FUNDIT/ Grida Duma ndahet nga bashkëshorti (FOTO)

LajmiFundit - 15.03.2019

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën ...

Divorcohet Grida Duma

Durres Lajm - 15.03.2019

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën ...

Deputetja Grida Dume i jep fund martesës, ia jep vizën 'c' bashkëshortit!

Zeri - 15.03.2019

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën ...

Divorci i Grida Dumës, publikohet vendimi i Gjykatës

LajmiFundit - 15.03.2019

Sic eshte njoftuar edhe me heret sot ish-deputetja e PD-së, Grida Duma i ka dhënë fund martesës së saj me bashkëshortin Ilir Shqina. Referuar dokumentit zyrtar të Gjykatës së Tiranës ish-deputetja ka ...

Divorcohet Grida Duma, i jep fund martesës disa vjeçare

LajmiFundit - 15.03.2019

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka vendosur t’i japë fund martesës 22-vjeçare me bashkëshortin, me të cilin ka edhe një djalë. Grida e cila është 42 vjeç, u martua në moshën 20-vjeçare pasi u ...

Grida Duma ndahet nga bashkëshorti

Almakos - 15.03.2019

Ish-deputetja e Partisë Demokratike të Shqipërisë, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma, është ndarë nga bashkëshorti i saj, Ilir Shqina. Duma ka vendosur që t’i japë fund martesës ...

Divorcohet Grida Duma, i jep fund martesës disa vjeçare

Botasot - 15.03.2019

Grida e cila është 42 vjeç, u martua në moshën 20-vjeçare pasi u dashurua me pedagogun e saj, Ilir Shqina, njëkohësisht diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni.

Ish-deputetja e PD, Grida Duma ndahet nga bashkëshorti (FOTO)

Tetova Sot - 15.03.2019

Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën ...

Grida Duma i jep fund martesës? (FOTO LAJM)

Albeu.com - 15.03.2019

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma po flitet se është divorcuar me bashkëshortin e saj Ilir Shqina. Një dokumentin që po qarkullon në mediat online, shihet se ka qenë pikërisht ...

Detajet e divorcit: Ndarja u kërkua nga Grida, bashkërshorti nuk u vu në dijeni (FOTO LAJM)

Albeu.com - 16.03.2019

Divorci i deputetes së Partisë Demokratike, Grida Duma nga bashkëshorti i saj Ilir Shqina ka marrë vëmendje të madhe mediatike gjatë 24 orëve të fundit.

Detaje nga divorci i Grida Dumes me bashkëshortin, Ilir Shqina

Zeri - 16.03.2019

Divorci i deputetes së Partisë Demokratike, Grida Duma nga bashkëshorti i saj Ilir Shqina ka marrë vëmendje të madhe mediatike gjatë 24 orëve të fundit.