TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aktori ofrohet të shoqërojë Meghan Markle në altar

LajmiFundit - 16.05.2018

Heroi është mes nesh! Në mes të dramës së familjes së Meghan Markle për dasmën mbretërore, aktori hollywoodian është vetëofruar të shoqërojë në altar aktoren.

Pasi u nda në prag të dasmës, sportisti shqiptar do shoqërojë Meghan Markle në altar?

Mapo - 16.05.2018

Mundësi shqiptar, John Cena bëri propozimin më të bukur romantik në mes të ringut për të dashurën Nikki Bella, por ndarja erdhi pak para dasmës. Ndërkohë, vëmendja në faqet rozë është përqendruar tek ...

Të gjithë kundër, tani e motra sulmon Meghan Markle

LajmiFundit - 16.05.2018

Ndërkohë që na ndajnë vetëm tri ditë nga dita e madhe e dasmës së princ Harry-t dhe Meghan një sërë skandalesh kanë shoqëruar familjen mbretërore. Së fundmi kanë qenë fansat e Meghan Markle ata që ...

Putin censuron dasmën mbretërore britanike

Lajmi.net - 16.05.2018

Mediat më të rëndësishme në Rusi nuk do ta transmetojnë dasmën mbretërore të Meghan Markle dhe Princ Harry këtë të shtunë, dhe arsyeja mendohet të jetë marrëdhënia e tensionuar mes shtetit ...

FOTO/ Nga ëmbëlsirat, te maskat, gjithçka për dasmën mbretërore

BalkanWeb - 16.05.2018

Kapuçinot me imazhin e Harry dhe Meghan që dominojnë mbi shkumë; flamujt anglezë me dy bashkëshortët e ardhshëm të qeshur në qendër. Por, edhe ëmbëlsira, maska për t’u vendosur në fytyrë për ditën e ...

‘Harry dhe Meghan’ janë kudo, shihni rrobat e banjës më të çuditshme në botë (Foto)

BalkanWeb - 16.05.2018

TIRANE – Dasma e princ Harry-it dhe Meghan Markle ka qenë dhe është tema e muajve të fundit në media. Fytyrat e tyre mund ta keni parë kudo por që të ishte stampuar edhe në kostumet e banjove për ...

Rrobat e banjës ‘Harry-Meghan’ gjetja më gallatë e momentit!

Durres Lajm - 16.05.2018

Kush do ta mendonte që portretet e Princ Harry-t dhe princeshës së ardhshme, Meghan Markle, do të stampoheshin në rrobat e banjës së grave?. Emisioni i mëngjesit “This Morning” shkaktoi të qeshura ...

Motra e Meghan Markle: Babai ka pësuar atak kardiak, shpresoj të rikuperohet për dasmë

Telegrafi - 15.05.2018

Bota po përgatitet për dasmën më të madhe të vitit, atë të Princit Harry dhe Meghan Markle. Gjersa po bëhen përgatitjet e fundit, duket se një ndër personat më të rëndësishëm, nuk do të jetë prezentë ...

Putin censuron dasmën mbretërore

Portalb - 16.05.2018

Mediat më të rëndësishme në Rusi nuk do ta transmetojnë dasmën mbretërore të Meghan Markle dhe Princ Harry këtë të shtunë, dhe arsyeja mendohet të jetë marrëdhënia e tensionuar mes shtetit ...

Nga ëmbëlsirat, te maskat, gjithçka për dasmën mbretërore

Mapo - 16.05.2018

Kapuçinot me imazhin e Harry dhe Meghan që dominojnë mbi shkumë; flamujt anglezë me dy bashkëshortët e ardhshëm të qeshur në qendër. Në Londër dhe në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar ka filluar ...

‘Harry dhe Meghan’ janë kudo… edhe në rrobat e banjës

Mapo - 16.05.2018

Dasma e princ Harry-it dhe Meghan Markle ka qenë dhe është tema e muajve të fundit në media. Fytyrat e tyre mund ta keni parë kudo por që të ishte stampuar edhe në kostumet e banjove për femra askuj ...

Babai i Meghan Markle ndryshon mendim: “Dua të jem pjesë”

LajmiFundit - 15.05.2018

Babai i Meghan Markle ka ndryshuar vendim. “Dailymail” shkruan se tashmë ai ka dëshirë të marrë pjesë në dasmën e së bijës me Princin Harry, nëse doktorët e lejojnë të fluturojë.

‘Sigurisht që do të doja të bëhesha pjesë e historisë’, babai i Meghan Markle flet pas skandalit…

Mapo - 15.05.2018

Babai i Meghan Markle ka bërë të ditur sot se ka ndryshuar mendje dhe ka vendosur që të marrë pjesë në dasmën e së bijës me Princin Harry, vetëm nëse doktorët do ta lejojnë të fluturojë në Angli.

Ja kush e dorëzon Meghan Markle tek Princi Harry në altar

LajmiFundit - 15.05.2018

Babai i Meghan Markle ka vendosur se nuk do të marrë pjesë në ceremoninë martesorë të së bijës. Thomas Markle Sr beson se ish-bashkëshortja e tij Doria Ragland duhet ta shoqërojë vajzën në altar dhe ...

Kostumi i larjes me fytyrën e princit Harry, krijon një imazh mjaft eksplicit (Video)

Telegrafi - 15.05.2018

Princi Herry dhe Meghan Markle martohen të shtunën, teksa kompani të shumta po mundohen të përfitojnë nga produktet e ndryshme, që për temë kanë të ashtuquajturën dasmën e vitit.

Qyteti i lindjes së Meghan Markle

VOA - 15.05.2018

Njerëzit në qytetin e saj të lindjes në Los Anxhelos e kujtojnë aktoren Meghan Markle si një vajzë bamirëse e cila shkëlqeu në skenë. Javën e ardhshme, e gjithë bota do ta shohë atë të lidhë ...

Dasma mbretërore: I ati i Meghan nuk pranon ta shoqërojë në altar

ABC News - 15.05.2018

Kur kanë mbetur dhe pak ditë nga dasma e shumëpritur mbretërore në Britani, ka ndodhur e papritura. Babai i Meghan Markle nuk pranon ta shoqërojë atë në altar.

Londër, krizë familjare, babai i Meghan Markle mund të mos jetë i pranishëm në dasmë

BalkanWeb - 15.05.2018

Babai i Meghan Markle mund të mos jetë i pranishëm në dasmën e vajzës së tij me princin Harry, që do të zhvillohet të shtunën, për shkak të një seance fotosh të diskutuara, një situatë e vështirë për ...

Lutja prekëse: Babi të lutem, eja në dasmë

Mapo - 15.05.2018

Të shtunën, Britania e Madhe do martojë princin e dytë, Harry. Europa është përfshirë nga ethet e kësaj dasme mbretërore, aq më tepër kur protagoniste është Meghan Markle, aktorja amerikane, e cila ...

Babai i Meghan Marke përfundon në spital, nuk do jetë prezent në dasmën e vajzës

Zhurnal - 15.05.2018

Babai i Meghan Marke përfundon në spital, nuk do jetë prezent në dasmën e vajzës Babai i Meghan Markle ka përfunduar në spital ditën e hënë.Thomas Markle i ka thënë TMZ-së, se ai po përjeton dhimbje ...

Meghan Marklen nuk ka kush ta dërgojë drejt altarit të martesës

Telegrafi - 15.05.2018

Sipas informacioneve të fundit nga Britania e Madhe, babai i Meghan Markle nuk do të vijë në martesën e vajzës pasi që kishte shitur imazhe false të çiftit.

Putin censuron dasmën mbretërore britanike

Alsat - 16.05.2018

Mediat më të rëndësishme në Rusi nuk do ta transmetojnë dasmën mbretërore të Meghan Markle dhe Princ Harry këtë të shtunë, dhe arsyeja mendohet të jetë marrëdhënia e tensionuar mes shtetit ...

Nga ëmbëlsirat, te maskat, gjithçka për dasmën mbretërore

SOT - 16.05.2018

Kapuçinot me imazhin e Harry dhe Meghan që dominojnë mbi shkumë; flamujt anglezë me dy bashkëshortët e ardhshëm të qeshur në qendër. Por, edhe ëmbëlsira, maska për t’u vendosur në fytyrë për ditën e ...

REPORTAZHI: Në qytetin e lindjes së Meghan Markle

Gazeta Tema - 15.05.2018

Njerëzit në qytetin e saj të lindjes në Los Anxhelos e kujtojnë aktoren Meghan Markle si një vajzë bamirëse e cila shkëlqeu në skenë. Javën e ardhshme, e gjithë bota do ta shohë atë të lidhë ...

Dasma mbretërore/ I ati i Meghan nuk pranon ta shoqërojë në altar

Durres Lajm - 15.05.2018

Kur kanë mbetur dhe pak ditë nga dasma e shumëpritur mbretërore në Britani, ka ndodhur e papritura. Babai i Meghan Markle nuk pranon ta shoqërojë atë në altar.

Putin censuron dasmën mbretërore britanike

Tetova Sot - 16.05.2018

Mediat më të rëndësishme në Rusi nuk do ta transmetojnë dasmën mbretërore britanike të Princit Harry me Meghan Markle këtë të shtunë, dhe arsyeja mendohet të jetë marrëdhënia e tensionuar mes shtetit ...

Dasma mbretërore: I ati i Meghan nuk pranon ta shoqërojë në altar

Tetova Sot - 15.05.2018

Kur kanë mbetur dhe pak ditë nga dasma e shumëpritur mbretërore në Britani, ka ndodhur e papritura. Babai i Meghan Markle nuk pranon ta shoqërojë atë në altar.