TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Emery dëshiron largimin e katër lojtarëve, mes tyre edhe Mustafi

Telegrafi - 14.08.2019

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery është i etur për të parë katër lojtarë të tij të larguar këtë muaj, para mbylljes së afatit kalimtar në ligat evropiane.

Arsenali mund të lëshojë Mustafin në huazim

Koha.net - 13.08.2019

Arsenali është i vendosur që të largojë Shkodran Mustafin nga skuadra, ka shkruar "The Sun" të martën. Mbrojtësi Mustafi është kritikuar vazhdimisht edicionin e kaluar nga tifozët e klubit londinez, ...

Arsenali në kërkim të ndonjë blerësi për Mustafin

Botasot - 13.08.2019

Arsenali është duke u munduar me patjetër ta shesë mbrojtësin, Shkodran Mustafi. Mediat angleze thonë se Mustafi mund të largohet si huazim nga klubi i topçinjve.

Arsenali po bën çmos për ta larguar Mustafin

Gazeta Express - 13.08.2019

Arsenali është duke tentuar ta largojë Shkodran Mustafin nga skuadra para se të mbyllet afati kalimtar për klubet jashtë Anglisë në Evropë, pas tri javëve.

Pse e la në bankë?

Botasot - 13.08.2019

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, ka treguar arsyen pse e la jashtë formacionit startues David Luizin në ndeshjen e javës së parë në Premierligë. Arsenali shënoi fitore minimale 0:1 në ndeshjen e ...

Arsenali po punon për shitjen e Mustafit

VeqSport - 13.08.2019

Skuadra e Arsenalit po vazhdon të punojë për shitjen e Shkodran Mustafit në këtë merkato. Unai Emery nuk llogaritë në shërbimet e mbrojtësit me prejardhje shqiptare dhe e dëshiron largimin e tij ...

Gazetari britanik zbulon të ardhmen e Shkodran Mustafit tek Arsenali

Zeri - 13.08.2019

Shkodran Mustafi pritet të jetë largimi i radhës nga Arsenali gjatë këtij afati kalimtar veror. Ndonëse afati kalimtar veror në Angli ka përfunduar, mbrojtësi shqiptar ende mund të largohet nga ...

Emery kërkon largimin e katër lojtarëve, mes tyre edhe Mustafi

Albeu.com - 14.08.2019

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery është i etur për të parë katër lojtarë të tij të larguar këtë muaj, para mbylljes së afatit kalimtar në ligat evropiane.

Emery tregon pse nuk startoi David Luiz

Lajmi.net - 12.08.2019

Emery kishte zgjedhur që dyshja e qendrës së mbrojtjes të përbëhej nga Calum Chambers dhe Sokratis Papastathopoulos, duke lënë në bankën rezervë brazilianin Luiz, i cili erdhi tek ‘Gunners’ në ditën ...

Emery sqaron se përse David Luiz nuk debutoi te Arsenali ndaj Newcastles

Telegrafi - 12.08.2019

Unai Emery ka treguar se përse nuk i dha shansin David Luizit që të debutonte me Arsenalin në ndeshjen ndaj Newcaslte United. Trajneri spanjoll kishte zgjedhur që dyshja e qendrës së mbrojtjes të ...

Arsenali po bën çmos për ta larguar Mustafin

Tetova Sot - 13.08.2019

Arsenali është duke tentuar ta largojë Shkodran Mustafin nga skuadra para se të mbyllet afati kalimtar për klubet jashtë Anglisë në Evropë, pas tri javëve.

Emery gati të largojë 4 futbollistë, në mesin e tyre edhe Mustafin!

InfoSport - 14.08.2019

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery është i etur për të parë katër lojtarë të tij të larguar këtë muaj, para mbylljes së afatit kalimtar në ligat evropiane.