TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Basketboll, ekuiliber në sfidën Teuta-Goga

Top Channel - 16.05.2019

Skuadra kampione e vendit në Basketboll për meshkuj do të përcaktohet pas ndeshjes së pestë mes Teutës dhe Goga Basket. Në ‘Ramazan Njala’ skuadra durrsake ishte ajo që fitoi sfidën e katërt në këtë ...

Basketboll, Teuta barazon finalen për titull

ABC News - 16.05.2019

Teuta barazon finalen për titull në basketboll për meshkuj. Në duelin krejtësisht durrsak, skuadra me histori të gjatë mundi Goga Basketin. As këtë herë nuk mundi të mësohej kampioni.

Teuta triumfon ndaj Goga Basket, titulli në ndeshjen e pestë

SuperSport - 16.05.2019

Titulli më basketboll për meshkuj do të vendoset në përballjen e pestë mes Teutës dhe Goga Basket, pas triumfit të “Djemve të Detit” 81-71 në “Ramazan Njala”, duke barazuar 2-2 serinë e takimeve.

Basketboll/ Teuta triumfon ndaj Goga Basket, titulli në ndeshjen e pestë

Durres Lajm - 16.05.2019

Titulli në basketboll për meshkuj do të vendoset në përballjen e pestë mes Teutës dhe Goga Basket, pas triumfit të “Djemve të Detit” 81-71 në “Ramazan Njala”, duke barazuar 2-2 serinë e takimeve.