TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Haliti: Kosova duhet të marrë pjesë në Samitin e Pragës

Lajmi.net - 11.09.2019

Ai në një postim në Facebook, tha se mospjesëmarrja e Kosovës në Samitin e Pragës, i krijon hapësirë Serbisë, respektivisht veprimtarisë së saj kundër njohjeve të shtetit të Kosovës dhe anëtarësimit ...

Haliti thotë se Kosova duhet të marrë pjesë në Samitin e Pragës

Gazeta Express - 11.09.2019

Xhavit Haliti nga Partia Demokratike e Kosovës ka thënë se Kosova duhet të marrë pjesë në Samitin e Pragës, pasi sipas tij vendi nuk e ka luksin që t’i bojkotojë samitet si ky i Pragës.

Haliti thotë se Kosova duhet të marrë pjesë në Samitin e Pragës

Botasot - 11.09.2019

Xhavit Haliti nga Partia Demokratike e Kosovës ka thënë se Kosova duhet të marrë pjesë në Samitin e Pragës, pasi sipas tij vendi nuk e ka luksin që t’i bojkotojë samitet si ky i Pragës.