TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kujt i thotë ‘Të urrej’, zbuloni projektin e fundit nga Kushtrim Dobra (Video)

Zhurnal - 14.08.2019

Këngëtari i njohur dhe i shumë hiteve Kushtrim Dobra ka sjellë një tjetër projekt muzikorë pas shumë hiteve që po realizon viteve të fundit. Edhe pse i stërngarkuar me punë, mbrëmje muzikore dhe ...

'Të urrej' kënga më e re nga Kushtrim Dobra (VIDEO)

Zeri - 13.08.2019

Këngëtari Kushtrim Dobra ka sjellur edhe një tjetër projekt të ri muzikor. Edhe pse shumë i ngarkuar me mbrëmje muzikore si në Kosovë ashtu edhe jashtë saj, Kushtrim Dobra ka gjetur kohë për këngë të ...

Hiti i verës mbanë titullin ‘Të urrej’ dhe vulën e Kushtrim Dobra

Botasot - 14.08.2019

Këngëtari i njohur dhe i shumë hiteve Kushtrim Dobra ka sjellë një tjetër projekt muzikorë pas shumë hiteve që po realizon viteve të fundit. Edhe pse i stërngarkuar me punë, mbrëmje muzikore dhe ...

Hiti i verës mbanë titullin ‘Të urrej’ dhe vulën e Kushtrim Dobra

Antpress - 14.08.2019

Këngëtari i njohur dhe i shumë hiteve Kushtrim Dobra ka sjellë një tjetër projekt muzikorë pas shumë hiteve që po realizon viteve të fundit. Edhe pse i stërngarkuar me punë, mbrëmje muzikore dhe ...