TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Modelja holandeze e tepron në Brazil…(FOTO +18)

Lajm - 13.01.2018

Doutzen Kroes po vazhdon pushimet e nxehta në mes të dimrit. Modelja nga Holanda ka treguar djegiet e saj nga diellit, në plazhin e Bahias së Brazilit.

Modelja holandeze e tepron në Brazil...

Gazeta Express - 13.01.2018

Doutzen Kroes po vazhdon pushimet e nxehta në mes të ...

FOTOT e shtatzanisë të Candice Swanepoel ‘çmendin’ fansat

Shqipmedia - 12.01.2018

Pak ditë para Krishtlindjes modelja e famshme e “Victoria’s Secret” lajmëroi se është në pritje të ëmbël. Ajo ka marrë qindra e urime në foton ku shkruan vetëm, ‘#2’ e cila nënkupton se ajo është ...

Candice Swanepoel dhe Doutzen Kroes, modelet seksi tregojnë të pasmet në Brazil

BalkanWeb - 12.01.2018

Dy modelet e njohura Candice Swanepoel dhe Doutzen Kroes, të cilat kanë sfiluar në pasarelat e Victoria’s Secret, kanë treguar të pasmet e tyre të nxira në Bracil.