TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Inter do të ketë një mungesë të madhe për ndeshjen kundër Veronës

Lajmi.net - 08.11.2019

Skuadra ‘Zi kaltër’ nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e Stefano Sensi, i cili mbulon pozitën e mesfushës. Dëmtimi i lojtarit duket të jetë serioz, pasi ai është lënë jashtë skuadrës për ...

Sensi dëmtohet sërish, mungon dhe ndaj Veronas

Top Channel - 08.11.2019

Është ndier jo pak impakti i tij në mesin e fushës dhe pa të ekipi po vuan shumë. Bëhet fjalë për mesfushorin e Interit, Stefano Sensi, i cili pësoi një dëmtim muskular në ndeshjen ndaj Juventus.

Telashe për Conten, Sensi mungon edhe ndaj Veronës?

SuperSport - 08.11.2019

I mungonte Interit prej javësh dhe u rikthye vetëm në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Borussias së Dortmundit, por duket se Stefano Sensi rrezikon një tjetër ndalesë, që do t’ia prishte jo pak humorin ...

Sensi ka sërish probleme, nuk luan ndaj Veronës së Rrahmanit

Gazeta Express - 08.11.2019

I mungonte Interit prej javësh dhe u rikthye vetëm në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Borussias së Dortmundit, por duket se Stefano Sensi rrezikon një tjetër ndalesë, që do t’ia prishte jo pak humorin ...

Sensi ka sërish probleme, nuk luan ndaj Veronës së Rrahmanit

Botasot - 08.11.2019

I mungonte Interit prej javësh dhe u rikthye vetëm në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Borussias së Dortmundit, por duket se Stefano Sensi rrezikon një tjetër ndalesë, që do t’ia prishte jo pak humorin ...

Sensi ka sërish probleme, nuk luan ndaj Veronës së Rrahmanit

Tetova Sot - 08.11.2019

I mungonte Interit prej javësh dhe u rikthye vetëm në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Borussias së Dortmundit, por duket se Stefano Sensi rrezikon një tjetër ndalesë, që do t’ia prishte jo pak humorin ...