TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Caktohet orari i ndeshjeve të fazës paraeliminatore në Champions

Lajmi.net - 12.06.2019

Zëvendëssekretari i përgjithshëm, Arianit Ahmeti gjatë tërë ditës së sotme ka qenë në kontakt me zyrtarët e UEFA-s dhe në fund ka arritur akordin që klubit tonë kampion t’ia mundësojë ta zhvillojë ...

Caktohet orari i ndeshjeve të fazës preliminare në Ligën e Kampionëve në Prishtinë

Gazeta Express - 12.06.2019

Është caktuar orari i ndeshjeve të fazës preliminare për kualifikim në Ligën e Kampionëve, e cila do të zhvillohet në stadiumin e Fadil Vokrri në Prishtinë, me Feronikelin, Lincoln Red Imps, SP Tre ...

Feronikeli mëson kundërshtarin e parë në Champions

Alsat - 11.06.2019

Skuadra kampione e Kosovës do ta nisë turi paraeliminator në Ligën e Kampionëve me përballje në mes 4 kampionëve nga kampionatet më të dobët në Europë, në bazë të renditjes së UEFA-s.

Feronikeli reagon pas shortit me Lincoln Red Imps në parakualifikimet në Ligën e Kampionëve

Telegrafi - 11.06.2019

Sot është hedhur shorit për përballjet parakulifikuese të Ligës së Kampionëve, e që në këtë edicioni do të marrë pjesë Feronikeli që do të përballet me Lincoln Red Imps.

Feronikeli mëson kundërshtarin në Ligën e Kampionëve

Gazeta Express - 11.06.2019

Feronikeli do të përballet me klubin nga Gjibraltari, Lincoln Red Imps, në gjysmëfinale të fazës parakualifikuese. Në finale, Feronikeli mund të ndeshet me fituesit e gjysmëfinales tjetër, mes Tre ...

Feronikeli njeh kundërshtarin e fazës paraeliminatore

SuperSport - 11.06.2019

Feronikeli mëson kundërshtarin e parë të paraeliminatoreve të Champions League. Skuadra nga Drenasi në gjysmëfinale do të ketë përballë kampionen e Gjibraltarit, Lincoln Red Imps, ndërkohë që në rast ...

Feronikeli mëson kundërshtarin për fazën parakualifikuese në Ligën e Kampionëve

Telegrafi - 11.06.2019

Sot është hedhur shorit për përballjet parakulifikuese të Ligës së Kampionëve, e që në këtë edicioni do të marrë pjesë Feronikeli që do të përballet me Lincoln Red Imps.

Feronikeli kupton kundërshtarin e parë drejt “Championsit”

Koha.net - 11.06.2019

Feronikeli ka mësuar kundërshtarin e parë në raundin parakualifikues për Ligën e Kampionëve. Kampioni i Kosovës do të përballet më 25 qershor me Lincoln Red Imps të Gjibraltarit.

Feronikeli meson rivalin në Champions League

Botasot - 11.06.2019

Është bërë i ditur kundërshtari i parë i Feronikelit në Ligën e Kampionëve. Kështu Nikli do luaj ndeshjen e parë ndaj skuadrës, Lincoln Red nga Gjibraltari, shkruan GazetaOlle.

Orari i ndeshjeve preliminare të Ligës së Kampionëve në Prishtinë

Zeri - 12.06.2019

Është caktuar orari i ndeshjeve të fazës preliminare për kualifikim në Ligën e Kampionëve, e cila do të zhvillohet në stadiumin e Fadil Vokrri në Prishtinë, me Feronikelin, Lincoln Red Imps, SP Tre ...

Feronikeli e mëson kundërshtarin në Champions, ja çka shkruan faqja e klubit

Zeri - 11.06.2019

Sot është hedhur shorti për përballjet parakulifikuese të Ligës së Kampionëve, e që në këtë edicioni do të marrë pjesë Feronikeli që do të përballet me Lincoln Red Imps.

Drita e ka mposhtur Licolnin një vit më parë me rezultat bindës, Feronikeli shpreson ta bëjë të njëjtën gjë

Telegrafi - 11.06.2019

Tashmë është bërë e ditur se Feronikeli do të përballet me kampionin e Gjibraltarit, Lincoln Red Imps, në parakualifikimet në Ligën e Kampionëve. Skuadra nga Drenasi do ta zhvillojë ndeshjen e parë ...

Caktohet orari i ndeshjeve të Feronikelit për fazën paraeliminatore në Ligën e Kampionëve

Telegrafi - 12.06.2019

Federata e Futbollit e Kosovës, e cila sivjet do të jetë mikpritëse dhe organizatore e ndeshjeve të rrethit paraeliminator të Ligës së Kampionëve, e ka arritur sot marrëveshjen me zyrtarët e UEFA-s ...

Feronikeli do të përballet me skuadrën nga Gjibraltari

Botasot - 11.06.2019

Sot është hedhur shorti për përballjet parakulifikuese të Ligës së Kampionëve, e që në këtë edicioni do të marrë pjesë Feronikeli që do të përballet me Lincoln Red Imps.

Caktohet orari i ndeshjeve të fazës paraeliminatore në LK, ja kur do të luaj Feronikeli i Ramadanit

InfoSport - 13.06.2019

Federata e Futbollit e Kosovës, e cila sivjet do të jetë mikpritëse dhe organizatore e ndeshjeve të rrethit paraeliminator të Ligës së Kampionëve, gjatë ditës së djeshme ka arritur marrëveshjen me ...

ZYRTARE: Feronikeli mëson kundërshtarin në Ligën e Kampionëve

Lajmi.net - 11.06.2019

Feronikeli do të përballet me skuadrën nga Gjibraltari, Lincoln Red Imps. Në shortin e UEFA-s morën pjesë kampionët e Andorrës, Gjibraltarit, Kosovës dhe San Marinos, të cilët do të luajnë për një ...

Caktohet orari i ndeshjeve të fazës paraeliminatore në Champions

Botasot - 13.06.2019

Federata e Futbollit e Kosovës, e cila sivjet do të jetë mikpritëse dhe organizatore e ndeshjeve të rrethit paraeliminator të Ligës së Kampionëve, e ka arritur dje marrëveshjen me zyrtarët e UEFA-s ...