TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shkëlzen Berisha del hapur kundër ndërkombëtarëve

LajmiFundit - 15.05.2019

Djali i ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar ashpër ndaj diplomatëve ndërkombëtarë prezent në Shqipëri, të cilët kanë dënuar protestën e 11 majit.

Djali i Berishës me status Facebook-u sulmon ndërkombëtarët

Albeu.com - 15.05.2019

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha , Shkëlzen Berisha me anë të një reagimi në rrjetet sociale ka bërë një reagim të ashpër ndaj prezencës ndërkombëtare të BE, OSBE dhe SHBA në Shqipëri, të cilët ...

Shkëlzen Berisha sulmon ambasadorët: Po promovoni ‘putinizmin’

Gazeta Express - 15.05.2019

Shkëlzen Berisha, djali i ish- kryeministrit Sali Berisha, nuk i ka kursyer akuzat në adresë të përfaqësuesve të huaj në Tiranë duke deklaruar se shumë ambasadorë të akrediatuar në Shqipëri po ...

Kriza/Shkëlzen Berisha-ndërkombëtarëve: Po promovoni ’Putinizmin’

BalkanWeb - 15.05.2019

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar mbi situatën ku ndodhet vendi, ndërsa ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve.

Parrulla në shtëpinë e ambasadorit të OSBE-së, Shkëlzen Berisha sulmon ashpër ndërkombëtarët

SOT - 15.05.2019

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni ka reaguar përmes një postimi në Facebook mbi situatën politike, dhe ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve.

Shkëlzen Berisha sulmon ndërkombëtarët: Në vend të fjalës së lirë, po promovoni “Putinizmin”

Gazeta Tema - 15.05.2019

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar mbi situatën ku ndodhet vendi, ndërsa ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve.

Shkëlzen Berisha u turret ambasadorëve: Po promovoni putinizmin!

Java News - 15.05.2019

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar mbi situatën ku ndodhet vendi, ndërsa ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve.