TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

I tregoi foton provokuese, ja komenti epik i nënës së Rinës

Mapo - 11.09.2019

Reperja Rina Balaj ka treguar se e ëma nuk i aprovon sjelljet e saj provokuese. Ajo ka postuar në rrjetin social “Instagram” një bashkëbisedim të të dyjave në “Whatsapp”, ku Rina i ka dërguar një ...

Rina publikoi foton seksi në bikini, shikojeni çfarë i shkruan e ëma

Botasot - 11.09.2019

Rina Balaj ka ditë që ka nisur pushimet, ndërsa për fansat nuk i ka kursyer fotografitë atraktive. Reperja së fundi ka postuar një fotografi joshëse, në të cilën tregon format trupore në bikini.

Rina publikoi foton seksi në bikini, shikojeni çfarë i shkruan e ëma

Lajmi.net - 11.09.2019

Rina Balaj ka ditë që ka nisur pushimet, ndërsa për fansat nuk i ka kursyer fotografitë atraktive, shkruan lajmi.net. Reperja së fundi ka postuar një fotografi joshëse, në të cilën tregon format ...

I dërgoi foto provokuese me bikini, komenti epik që i bëri e ëma Rina Balajt (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.09.2019

Reperja Rina Balaj po shijon dita ditë relaksi në Turqi, ku ka vizituar vendin e famshëm “The Land of Legends”. Ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram poza të ndryshme nga pushimet, ndërsa njërën ...

“Me ty Kosova ime”, reperja shqiptare e emocionuar para ndeshjes së sontme

Lajmi.net - 10.09.2019

Ndeshja Kosovë-Angli do të mbahet në stadiumin e Southamptonit “St. Mary’s” dhe fillon në orën 20:45, shkruan lajmi.net. Të gjithë shqiptarët janë në ethe, pasi në të njëjtën orë kur luan ...

'Me ty Kosova ime', reperja shqiptare e emocionuar para ndeshjes së sontme

Zeri - 10.09.2019

Sonte mbahet ndeshja Kosovë-Angli. Ndeshja Kosovë-Angli do të mbahet në stadiumin e Southamptonit “St. Mary’s” dhe fillon në orën 20:45, shkruan lajmi.

Rina Balaj vë në plan të parë të pasmet nga pushimet në Turqi

Telegrafi - 10.09.2019

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është duke i shijuar pushimet pas një vere të angazhuar që kishte me mbrëmje dhe koncerte të ndryshme. Si destinacion të pushimeve të saj luksoze ka zgjedhur ...

Rina publikoi foton seksi në bikini, shikojeni çfarë i shkruan e ëma

Tetova Sot - 11.09.2019

Rina Balaj ka ditë që ka nisur pushimet, ndërsa për fansat nuk i ka kursyer fotografitë atraktive. Reperja së fundi ka postuar një fotografi joshëse, në të cilën tregon format trupore në bikini.

Rina Balaj vë në plan të parë të pasmet nga pushimet në Turqi

Botasot - 10.09.2019

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është duke i shijuar pushimet pas një vere të angazhuar që kishte me mbrëmje dhe koncerte të ndryshme. Si destinacion të pushimeve të saj luksoze ka zgjedhur ...