TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Riatdhesohen 50 shtetas shqiptarë nga Franca

Top Channel - 12.06.2019

Mesditën e sotme në aeroportin “Nënë Tereza”Rinas, janë riatdhesuar 50 shtetas shqiptarë me avion të posaçëm, të nisur nga aeroporti i Metz, Francë. Operacioni i sotëm i riatdhesimit, i cili u ...

Franca kthen 60 azilkërkues shqiptar

Alsat - 12.06.2019

60 shtetas shqiptarë që kishin kërkuar azil në Francë, janë riatdhesuar sot në aeroportin e Rinasit në Tiranë. Avioni me shtetasit shqiptarë zbriti në pistën e Aeroportit të Rinasit në orën 13:45. Zv.

I refuzohet azili në Francë, kthehen në Shqipëri 50 shtetas shqiptarë

Gazeta Express - 12.06.2019

Pesëdhjetë (50) shtetas shqiptarë janë riatdhesuar nga Franca pas refuzimit të kërkesës për azil në shtetin evropian. Ministria e Brendshme ka bërë me dije lajmin, duke shtuar se në Rinas janë kthyer ...

Riatdhesohen nga Franca 60 shqiptarë, Voda: Kërkimi i azilit ju penalizon

Botasot - 12.06.2019

60 shtetas shqiptarë që kishin kërkuar azil në Francë, janë riatdhesuar sot në aeroportin e Rinasit. Avioni me shtetasit shqiptarë zbriti në pistën e Aeroportit të Rinasit në orën 13:45. Zv.

Kërkuan azil në Francë, riatdhesohen 60 shqiptarë

ABC News - 12.06.2019

60 shtetas shqiptarë që kishin kërkuar azil në Francë, janë riatdhesuar në aeroportin e Rinasit. Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda u bëri thirrje qytetarëve të mos kërkojnë azil, pasi kjo mund t’i ...

Franca iu refuzoi azilin, riatdhesohen në Rinas 50 shqiptarë (FOTO)

Mapo - 12.06.2019

Mesditën e sotme në aeroportin “Nënë Tereza”Rinas, janë riatdhesuar 50 shtetas shqiptarë me avion të posaçëm, të nisur nga aeroporti i Metz, Francë. Operacioni i sotëm i riatdhesimit, i cili u ...

U refuzohet kërkesa për azil në Francë, kthehen në Shqipëri 50 shtetas shqiptarë

Albeu.com - 12.06.2019

Pesëdhjetë (50) shtetas shqiptarë janë riatdhesuar nga Franca pas refuzimit të kërkesës për azil në shtetin evropian. Ministria e Brendshme ka bërë me dije lajmin, duke shtuar se në Rinas janë kthyer ...

Riatdhesohen nga Franca 60 shqiptarë, Voda: Kërkimi i azilit ju penalizon

Telegrafi - 12.06.2019

60 shtetas shqiptarë që kishin kërkuar azil në Francë, janë riatdhesuar sot në aeroportin e Rinasit. Avioni me shtetasit shqiptarë zbriti në pistën e Aeroportit të Rinasit në orën 13:45. Zv.

Riatdhesohen 60 shqiptarë, kërkuan azil në Francë

Java News - 12.06.2019

Ministria e Brendshme njofton se 60 shtetas shqiptarë që kishin kërkuar azil në Francë, janë riatdhesuar në aeroportin e Rinasit. Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda u bëri thirrje qytetarëve të mos ...

Refuzohen nga Franca, riatdhesohen në Rinas 50 shqiptarë

SOT - 12.06.2019

Mesditën e sotme në aeroportin “Nënë Tereza” Rinas, janë riatdhesuar 50 shtetas shqiptarë me avion të posaçëm, të nisur nga aeroporti i Metz, Francë. Operacioni i sotëm i riatdhesimit, i cili u ...

Azilkërkues, Franca kthen mbrapsht 50 shtetas shqiptarë

BalkanWeb - 12.06.2019

Mesditën e sotme në aeroportin “Nënë Tereza”Rinas, janë riatdhesuar 50 shtetas shqiptarë me avion të posaçëm, të nisur nga aeroporti i Metz, Francë. Nga Policia shqiptare dhe ajo franceze u morën të ...

Riatdhesohen 60 shqiptarë nga Franca, Shqipëria thërret të mos kërkojnë azil

Lajmi.net - 12.06.2019

Shtetasit shqiptarë zbriti në pistën e Aeroportit të Rinasit në orën 13:45. Zëvendësministrja Punëve të Brendshme, Rovena Voda dhe Drejtori i Departamentit për Kufirin dhe Migracionin në Policinë e ...

Riatdhesohen 50 shtetas shqiptarë nga Franca

Botasot - 12.06.2019

Mesditën e sotme në aeroportin “Nënë Tereza”Rinas, janë riatdhesuar 50 shtetas shqiptarë me avion të posaçëm, të nisur nga aeroporti i Metz, Francë. Operacioni i sotëm i riatdhesimit, i cili u ...

Kërkuan strehim në Francë, riatdhesohen 50 shqiptarë

Gazeta Tema - 12.06.2019

Vazhdojnë të riatdhesohen shqiptarët që kanë kërkuar azil në vendet e tjera të Bashkimit Europian. Së fundmi, pesëdhjetë shtetas janë riatdhesuar nga Franca.

Riatdhesohen 50 shqiptarë, iu refuzuan kërkesat për azil në Francë

LajmiFundit - 12.06.2019

Mesditën e sotme në aeroportin “Nënë Tereza”Rinas, janë riatdhesuar 50 shtetas shqiptarë me avion të posaçëm, të nisur nga aeroporti i Metz, Francë. Nga Policia shqiptare dhe ajo franceze u morën të ...