TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Neymar me lajm fantastik për tifozët e Real Madridit

Lajmi.net - 13.01.2018

Neymar mund të largohet nga klubi i pasur francez, pas vetëm një sezoni në Parc des Princes. Neymar është i interesuar për transferim në Real Madrid. Sulmuesi i Paris Saint-Germain mund të largohet ...

Emery: Lajmet “Neymari te Reali” nuk na tronditin, jemi të fortë dhe po mundohen të na destabilizojnë

Telegrafi - 13.01.2018

Trajneri i Paris Saint-Germain Unai Emery këmbëngul që gjigantët e Ligue 1 nuk do të tronditen nga thashethemet se Neymar është i vendosur të bashkohet me Real Madridin.

“Neymar në Madrid? Thashethemet s’do ta shpërqendrojnë PSG-në”

Gazeta Express - 13.01.2018

Emery thotë se thashethemet për Neymarin nuk do të pengojnë në PSG-në për t’i arritur synimet që ...

“Çmendet” gjiganti evropian, ofron 500 mln euro për Neymarin

Lajmi.net - 13.01.2018

Manchester United nuk do të tolerojë një tjetër sezon pa titull të Premierligës vitin e ardhshëm. ‘Djajtë e Kuq’ sipas ‘10sport’, janë të interesuar vendosin rekord të ri në tregun e transferimeve, ...

Emery: Lajmet “Neymari te Reali” nuk na tronditin, jemi të fortë dhe po mundohen të na destabilizojnë

Almakos - 13.01.2018

Trajneri i Paris Saint-Germain Unai Emery këmbëngul që gjigantët e Ligue 1 nuk do të tronditen nga thashethemet se Neymar është i vendosur të bashkohet me Real Madridin.

Nisin bisedimet mes Ronaldos e PSG-së

Ina - 12.01.2018

Agjenti i Ronaldos ka nisur bisedimet me PSG-në për një transferim të mundshëm në Francë në vitin 2018. E ardhmja e portugezit, Cristiano Ronaldo, duket gjithnjë e më larg Real Madridit.

Reali bën “çmendurinë”, verën e ardhshme Neymar prezantohet në Bernabeu

Lajmi.net - 12.01.2018

Real Madrid e ka marrë seriozisht punën e transferimit të Neymar. Sipas ‘Marca, ‘Los Blancos’ do të tentojnë që në verën e ardhshme të rikthejnë në La Liga sulmuesin brazilian, për të zëvendësuar ...

Florentino Perez, 400 milionë euro për Neymar?!

SuperSport - 12.01.2018

Reali i Madridit është gati të bëjë çmendurinë e shekullit. Sikurse informon e përdtishmja spanjolle Marca, një gazetë shumë pranë klubit madrilen, Florentino Perez kërkon me çdo kusht të blejë ...

Nisin bisedimet mes Ronaldos e PSG-së

Gazeta Express - 12.01.2018

Agjenti i Ronaldos ka nisur bisedimet me PSG-në për një transferim të mundshëm në Francë në vitin ...

Manchester United përgatit shifrën e “çmendur” për blerjen e Neymarit

Koha.net - 12.01.2018

Manchester Unitedi është i gatshëm që të bëjë çmenduri për të sjellë brazilianin Neymar në Angli. Sipas “Le10Sport”, Unitedi po përgatit plot 500 milionë euro për sulmuesin, i cili verën e kaluar la ...

Real Madrid me sytë nga Neymar

Albeu.com - 12.01.2018

Real Madrid ka kthyer vëmendjen kah Neymar , pasi që po synon që të nënshkruajë me të, sipas Marca. Mbretërit ndjejnë se kanë nevojë për super-përforcim në skuadrën e tyre,pas rezultateve të dobëta ...

Çmenduria e Man United, thyen gjitha rekordet për blerjen e Neymarit

Gazeta Express - 12.01.2018

500 milionë euro, kaq është i gatshëm të ofrojë Unitedi për Neymarin, më shumë se dyfishin që pagoi PSG-ja për ta marrë atë nga Barcelona në vitin ...

Ronaldo “Fenomeni”: Neymar te PSG, hap pas në aspektin sportiv

SuperSport - 12.01.2018

Vendimi i Neymar Junior për t’u larguar nga Barcelona drejt PSG-së është një hap pas në aspektin sportiv. Flet pa dorashka në një intervistë për Zicon në You Tube Ronaldo “Fenomeni”, i cili e ...

Reali nuk dorëzohet për Neymar/ Gati oferta e çmendur drejt PSG-së

LajmiFundit - 12.01.2018

Real Madridi është i fiksuar pas brazilianit Neymar. “Galaktikët” e shikojnë sulmuesin si njeriun i cili do ta fuqizonte së tepërmi skuadrën, gjithashtu do t’i sillte përfitime nga ana ekonomike.

Presidenca e Realit ka vetëm një ëndërr, quhet Neymar

Albeu.com - 12.01.2018

Epoka e kontrasteve për Santiago Bernabeun, vendimmarrja që do të shënojë të ardhmen e klubit dhe ekipin për vitet e ardhshme. 5 titujt e vitit 2017 e nidhmojnë ekipin të qetësohet dhe pse disa prej ...

Çmenduria e Realit për Neymarin i kalon limitet, jep Ronaldon + 200 mln euro

Portalb - 12.01.2018

Real Madrid dëshiron të bëjë “biznes” me Neymarin. Drejtues të “Los Blancos” po vështrojnë lëvizjet e sulmuesit brazilian dhe në verën e vitit 2019 pritet të bëjë një ofertë joshëse për Paris Saint ...

Legjenda Ronaldo kritikon Neymarin për kalimin te PSG-ja

Koha.net - 12.01.2018

Legjenda e Brazilit, Ronaldo, ka pohuar se Neymari ka bërë një hap prapa në karrierë kur braktisi Barcelonën për Paris Saint-Germainin gjatë verës së kaluar.

Shifra e çmendur e Realit; 400 milionë euro për Neymarin

Lajm - 12.01.2018

Të tilla shifra mund të diskutohen te Real Madridi. 400 milionë euro është investimi për të siguruar nënshkrimin e Neymar, verën e ardhshme. Siç është raportuar të premten nga gazeta “Marca”, ...

Çmendet Reali, Ronaldon plus miliona për Neymarin

Albeu.com - 12.01.2018

Sipas Marcas, mbretërit janë të gatshëm të ndajnë 400 milionë euro për sulmuesin brazilian, Neymar. Shumë e cila përfshin edhe rrogën për lojtarin gjatë katër vjetëve.

Real Madrid gëzon tifozët me vendimin për Neymarin

Lajmi.net - 12.01.2018

Real Madrid i ka gëzuar tifozët nga Santiago Bernabeu me vendimin për ta ndjekur Neymarin. Real Madrid planifikon transferimin e sulmuesit të Paris Saint-Germain, Neymar.

Reali ofron Ronaldon dhe 200 milionë euro për Neymarin

Telegrafi - 12.01.2018

Real Madrid po kalon një ndër sezonet më të dobëta në historinë 116 vjeçare të klubit. Madrilenët janë 16 pikë pas rivalit të përbetuar të Barcelonës, të cilët kryesojnë si e vetëm renditjen tabelore ...

Ronaldo braziliani: “Duke ikur me PSG, Neymari bëri hap prapa në karrierë”

Java News - 12.01.2018

Ronaldo beson se Neymari gaboi me transferimin në PSG.Në një intervistë për kanalin zyrtar në Youtube të legjendës, ‘Zico’, Ronaldo Nazario foli për vendimin e Neymarit që të transferohet te Paris ...

Cristiano Ronaldo zemërohet me bashkëlojtarët e rinj

Gazeta Express - 12.01.2018

Cristiano Ronaldo është tërbuar nga blerjet e reja të Real Madridit, sipas Don ...

Emery flet për thashethemet e Neymarit lidhur me Realin

Albeu.com - 13.01.2018

Trajneri i Paris Saint-Germain Unai Emery nuk tronditet nga thashethemet se Neymar do të bashkohet me Real Madridin. Emery së fundmi tha se ekipi i tij – i cili përballet me Real Madridin në 1/16-tën ...

Nisin bisedimet mes Ronaldos e PSG-së

Flaka - 12.01.2018

Agjenti i Ronaldos ka nisur bisedimet me PSG-në për një transferim të mundshëm në Francë në vitin 2018. E ardhmja e portugezit, Cristiano Ronaldo, duket gjithnjë e më larg Real Madridit.

Florentino Perez, 400 milionë euro për Neymar?!

Alb Portali - 12.01.2018

Reali i Madridit është gati të bëjë çmendurinë e shekullit. Sikurse informon e përdtishmja spanjolle Marca, një gazetë shumë pranë klubit madrilen, Florentino Perez kërkon me çdo kusht të blejë ...

United gati të shpenzojë 500 mln euro për Neymar

Java News - 12.01.2018

500 milionë euro, kaq është i gatshëm të ofrojë Manchester Unitedi për Neymarin, më shumë se dyfishin që pagoi PSG-ja për ta marrë atë nga Barcelona në vitin 2017.

Ronaldo:Neymar gaboi që iku nga Barcelona

Sportisot - 12.01.2018

Vendimi i Neymar Junior për t’u larguar nga Barcelona drejt PSG-së është një hap pas në aspektin sportiv. Flet pa dorashka në një intervistë për Zicon në You Tube Ronaldo “Fenomeni”, i cili e ...

Çmenduria e Realit për Neymarin i kalon limitet, jep Ronaldon + 200 mln euro

Alb Portali - 13.01.2018

Loading... Real Madrid dëshiron të bëjë “biznes” me Neymarin. Drejtues të “Los Blancos” po vështrojnë lëvizjet e sulmuesit brazilian dhe në verën e vitit 2019 pritet të bëjë një ofertë joshëse për ...

‘Çmendet’ Reali!! Ofron 400 milion euro për Neymar

Sportisot - 12.01.2018

Të tilla shifra mund të diskutohen te Real Madridi. 400 milionë euro është investimi për të siguruar nënshkrimin e Neymar, verën e ardhshme. Siç është raportuar të premten nga gazeta “ Marca ”, ...

Reali ofron Ronaldon dhe 200 milionë euro për Neymarin

Almakos - 12.01.2018

Real Madrid po kalon një ndër sezonet më të dobëta në historinë 116 vjeçare të klubit. Madrilenët janë 16 pikë pas rivalit të përbetuar të Barcelonës, të cilët kryesojnë si e vetëm renditjen tabelore ...

Mourinho ‘çmendet’ pas Neymar

Sportisot - 12.01.2018

Manchester United është i gatshëm që të bëjë çmenduri për të sjellë brazilianin Neymar në Angli. Sipas “ Le10Sport ”, United po përgatit plot 500 milionë euro për sulmuesin, i cili verën e kaluar la ...

Fenomeni krikon Neymarin: Dhe unë u largova nga Barcelona por...

Albeu.com - 13.01.2018

Vendimi i Neymar Junior për t’u larguar nga Barcelona drejt PSG-së është një hap pas në aspektin sportiv. Flet pa dorashka në një intervistë për Zicon në You Tube Ronaldo “ Fenomeni ”, i cili e ...

Çmenduria e Realit për Neymarin i kalon limitet, jep Ronaldon + 200 mln euro

Flaka - 13.01.2018

Real Madrid dëshiron të bëjë “biznes” me Neymarin. Drejtues të “Los Blancos” po vështrojnë lëvizjet e sulmuesit brazilian dhe në verën e vitit 2019 pritet të bëjë një ofertë joshëse për Paris Saint ...

Real Madridi dhe Manchester United hedhin milionat në tavolinë për Neymarin

Telegrafi - 13.01.2018

Real Madridi dhe Manchester Unitedin janë gati të bëjë çmendurinë për të nënshkruar me brazilianin e PSG-së, Neymar. Fillimisht ishte e përditshmja Marca, që shkruan se Florentino Perez e do me çdo ...

Çmenduria e Man United, thyen të gjitha rekordet për blerjen e Neymarit

Albeu.com - 12.01.2018

500 milionë euro , kaq është i gatshëm të ofrojë Unitedi për Neymarin, më shumë se dyfishin që pagoi PSG-ja për ta marrë atë nga Barcelona në vitin 2017.

Real Madridi dhe Manchester United hedhin milionat në tavolinë për Neymarin

Almakos - 13.01.2018

Real Madridi dhe Manchester Unitedin janë gati të bëjë çmendurinë për të nënshkruar me brazilianin e PSG-së, Neymar. Fillimisht ishte e përditshmja Marca, që shkruan se Florentino Perez e do me çdo ...

Real Madridi dhe Manchester United hedhin milionat në tavolinë për Neymarin

Ina - 13.01.2018

Real Madridi dhe Manchester Unitedin janë gati të bëjë çmendurinë për të nënshkruar me brazilianin e PSG-së, Neymar. Fillimisht ishte e përditshmja Marca, që shkruan se Florentino Perez e do me çdo ...

Real Madridi dhe Manchester United hedhin milionat në tavolinë për Neymarin

BalkanWeb - 13.01.2018

Real Madridi dhe Manchester United janë gati të bëjë çmendurinë për të nënshkruar me brazilianin e PSG-së, Neymar. Fillimisht ishte e përditshmja Marca, që shkruan se Florentino Perez e do me çdo ...