TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ndërron jetë aktori dhe komediani i njohur, pjesë e ‘I vetëm në shtëpi’

Top Channel - 09.10.2019

Aktori dhe komediani i njohur Rip Taylor ka ndërruar jetë në moshën 88-vjeçare. Taylor u shtrua në spital në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles në njësinë e kujdesit intensiv pasi pësoi ...

Vdes aktori i cili luftonte për fëmijët që ishin viktima të dhunës

Gazeta Express - 08.10.2019

Aktori dhe komediani amerikan Rip Taylor, të cilin e quanin gjithashtu edhe si ‘komediani që qan’, ka vdekur në moshën 84 vjeçare në shtëpinë e tij në Beverly Hills, njoftojnë mediat botërore.

Vdes komediani i famshëm, Rip Taylor

Flaka - 07.10.2019

Komediani Rip Taylor ka ndërruar jetë në moshën 84 vjeçare, të dielën në Beverly Hills, njoftoi përfaqësuesi i tij. Nuk dihet ende shkaku i vdekjes së tij.