TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Euro i rikthehet rënies/ Sezoni turistik nis të japë efektet e veta

ABC News - 13.06.2018

Monedha e përbashkët Euro ka shënuar sërish rënie në tregun e brendshëm gjatë ditës së sotme, duke arritur në 126.15 lekë, pra 0.83 lekë më pak, se një ditë më parë.

Vazhdon rënia, bizneset të shqetësuara nga luhatjet e mëdha të euros

SOT - 13.06.2018

Monedha e përbashkët ka shënuar sërish rënie në tregun e brendshëm gjatë ditës së sotme, për të dytën ditë radhazi, duke arritur në 126.15 lekë, 0.83 lekë më pak se një ditë më parë.

Këmbimi valutor: Euro në rënie. Në luhatshmëri edhe monedhat e tjera

Mapo - 13.06.2018

Në tregun valutor vendas euro blihet me 126 lekë dhe shitet me 127.20 lekë. Euro ka vijuar në rënie nga nivelet e larta prej 129.20 lekë dy ditë më parë.

Euro i rikthehet rënies, bizneset të shqetësuara nga luhatjet e mëdha

BalkanWeb - 13.06.2018

TIRANE – Monedha e përbashkët ka shënuar sërish rënie në tregun e brendshëm gjatë ditës së sotme, për të dytën ditë radhazi, duke arritur në 126.15 lekë, 0.83 lekë më pak se një ditë më parë.

KURSI/ Euro sërish në pikiatë, luhaten edhe monedhat e tjera

Java News - 13.06.2018

Në tregun valutor vendas euro blihet me 126 lekë dhe shitet me 127.20 lekë. Euro ka vijuar në rënie nga nivelet e larta prej 129.20 lekë dy ditë më parë.

Euro në rënie, pëson sërish zhvlerësim. Tregu i pasigurt nga luhatjet e forta

BalkanWeb - 12.06.2018

TIRANE- Monedha e përbashkët europiane ka pësuar një zhvlerësim të fortë sot ndaj lekut vendas, pas katër ditësh që kishte njohur vetëm rritje. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë një euro u ...

Luhatjet në kursin e këmbimit nuk ndalen: Euro nis sërish rënien

Mapo - 12.06.2018

Në tregun valutor vendas euro ka shënuar rënie sërish krahasuar me ditën e djeshme, euro sot blihet me 127 lekë dhe shitet me 128.20 lekë. Ndërkohë sa i përket dollarit ai blihet sot me 108 lekë dhe ...

Bie sërish Euro, bizneset në ankth… as BSH nuk e ndal dot

Mapo - 13.06.2018

Monedha e përbashkët ka shënuar sërish rënie në tregun e brendshëm gjatë ditës së sotme, për të dytën ditë radhazi, duke arritur në 126.15 lekë, 0.83 lekë më pak se një ditë më parë.

Nuk ndalet rënia e euros në Shqipëri

Koha.net - 13.06.2018

Në tregun valutor të Shqipërisë euro blihet me 126 lekë dhe shitet me 127.20 lekë. Euro ka vijuar në rënie nga nivelet e larta prej 129.20 lekë dy ditë më parë.

Vazhdon në rritje euro, ja me sa është këmbyer ditën e sotme

LajmiFundit - 12.06.2018

Monedha e përbashkët europiane ka pësuar një zhvlerësim të fortë sot ndaj lekut vendas, pas katër ditësh që kishte njohur vetëm rritje. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë një euro u këmbye ...

Papritur euro sërish në rënie, ja me sa blihet sot

SOT - 12.06.2018

Në tregun valutor vendas euro ka shënuar rënie sërish krahasuar me ditën e djeshme. Euro sot blihet me 127 lekë dhe shitet me 128.20 lekë. Ndërkohë sa i përket dollarit ai blihet sot me 108 lekë dhe ...

Euro i rikthehet rënies, bizneset të shqetësuara nga luhatjet e mëdha

Durres Lajm - 13.06.2018

Monedha e përbashkët ka shënuar sërish rënie në tregun e brendshëm gjatë ditës së sotme, për të dytën ditë radhazi, duke arritur në 126.15 lekë, 0.83 lekë më pak se një ditë më parë.

Euro nis sërish rënien

Koha.net - 12.06.2018

Në tregun valutor vendas euro ka shënuar rënie sërish krahasuar me ditën e djeshme, euro sot blihet me 127 lekë dhe shitet me 128.20 lekë. Ndërkohë sa i përket dollarit ai blihet sot me 108 lekë dhe ...

Bie sërish Euro, bizneset në ankth

LajmiFundit - 13.06.2018

Monedha e përbashkët ka shënuar sërish rënie në tregun e brendshëm gjatë ditës së sotme, për të dytën ditë radhazi, duke arritur në 126.15 lekë, 0.83 lekë më pak se një ditë më parë.