TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Video/ “Alibia e një vrasje”, mashtrimi publik i Aleksandrit për zhdukjen e shokut

Mapo - 16.05.2018

Aleksandër Fadili u arrestua sot nga Policia e Kurbinit si personi i dyshuar për zhdukjen e shokut të tij Fation Fejzillari më 29 Prill 2018. Në një intervistë të dhënë për gazetarin Spartak Koka në ...

Denoncoi zhdukjen e shokut, arrestohet nga policia si i dyshuar për vrasje

SOT - 16.05.2018

Pasi shpalli të zhdukur shokun e tij, policia ka arrestuar 30 vjeçarin banues në Peqin, si autor i dyshuar për vrasje. Më 29 prill, ka humbur kontaktet me familjen shtetasi me iniciale F.F, 30-vjeç, ...

Denoncoi zhdukjen e tregtarit të perdeve, policia arreston shokun e tij

BalkanWeb - 16.05.2018

PEQIN- Denoncoi zhdukjen e shokut të tij, arrestohet 30-vjeçari nga Peqini. Bëhet fjalë për shtetasin Aleksandër Fadili, i cili më 29 prill ishte bashkë me Fatjon Fejzillarin kur ky i fundit humbi pa ...

Denoncoi zhdukjen e shokut, arrestohet si i dyshuar për vrasjen e tij

Java News - 16.05.2018

Një 30-vjeçar është arrestuar nga Policia e Kurbinit, si i dyshuar për vrasjen e një bashkëmoshatari të tij. Aleksandër Fadili, banues në rrethin e Peqinit denoncoi në polici zhdukjen e shtetasit me ...

Denoncoi humbjen e shokut 2 javë më parë, 30-vjeçari arrestohet si autori i zhdukjes së tij

SOT - 17.05.2018

Aleksandër Fadili u arrestua dje nga Policia e Kurbinit si personi i dyshuar për zhdukjen e shokut të tij Fation Fejzillari. Në datën 29 prill të këtij viti, Aleksandër Fadili, 30 vjeç, nga Peqini, ...

Zhdukja e shitësit të perdeve/ Arrestohet miku i tij, ende mister fati i 30-vjeçarit

Durres Lajm - 16.05.2018

Mori kredi në bankë, zhduket në Laç i riu që shiste perde, apeli i familjarëve Ai denoncoi në polici zhdukjen e mikut të tij, ndërsa disa ditë më vonë u arrestua nga policia e Lezhës, pasi akuzohet ...

Krim “horror”, vret shokun dhe i zhduk trupin

LajmiFundit - 16.05.2018

Policia ka vënë në pranga një të ri i cili dyshohet se ka vrarë dhe zhdukur trupin e shokut të ngushtë. Mësohet se në pranga ka rënë shtetasi me iniciale A.F, 30 vjeç, banues në Peqin – Elbasan.

Shqipëri, Denoncon zhdukjen e shokut, arrestohet vetë si autor i dyshuar

Portalb - 16.05.2018

Një 30-vjeçar është arrestuar nga Policia e Kurbinit, si i dyshuar për vrasjen e një bashkëmoshatari të tij me inicialet F.F, transmeton Top Channel. Aleksandër Fadili, banues në rrethin e Peqinit ...

Zhdukja e tregtarit të perdeve, policia i vë prangat shokut të tij

Mapo - 16.05.2018

Një tregtar perdesh nga Peqini është zhdukur pa gjurmë që prej datës 29 Prill. Para disa ditësh, nëna e Fatjon Fejzillarit tha se i biri, kishte shkuar në Laç për të shitur perde, ndërsa dyshon se e ...

Denoncon zhdukjen e shokut, arrestohet vetë si i dyshuar për ngjarjen

LajmiFundit - 16.05.2018

Një 30-vjeçar u arrestua nga Policia e Kurbinit, i dyshuar për vrasjen e një bashkëmoshatari të tij me inicialet F.F. Aleksandër Fadili, banues në rrethin e Peqinit denoncoi në polici zhdukjen e ...