TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vdekja e Astorit, shikoni çfarë bën Kombëtarja e Italisë

Lajmi.net - 22.03.2018

. Italia e ka lënë të lirë numrin 13 të Davide Astori për miqësoret me Argjentinën dhe Anglinë. Kapiteni i Fiorentinës, DavideAstori, ndërroi jetë më herët si pasojë e një ataku kardiak ndërsa u gjet ...

Italianët zgjedhin numrat, 13-shi i Astorit mbetet i paprekshëm

InfoSport - 22.03.2018

Kombëtarja italiane fanellën e Davide Astorit me numrin 13-të e ka lënë të lirë për dy ndeshjet miqësore që Italia do ti zhvillojë gjatë këtyre ditëve kundër Argjentinës dhe Anglisë.

Pushohet nga puna spikeri i stadiumit, tha dy herë gabim mbiemrin Astori

SuperSport - 21.03.2018

Një gabim në leximin e mbiemrit të qendërmbrojtësit të Fiorentinës, Davide Astori, i cili u nda nga jeta pak ditë më parë, bëri që spikeri i stadiumit të pushohej nga puna.

Milani i vetmi klub i Serie A që bën gjestin jo normal pas vdekjes së Astorit

VeqSport - 21.03.2018

Ndeshjet e datës 4 mars në Serie A u shtynë, pasi futbollisti i Fiorentinës, Davide Astori u nda nga jeta. Edhe derbi Inter-Milan u shty, teksa u përcaktua data 4 prill për të luajtur takimin.

Ngatërroi emrin e Davide Astorit, spikeri i stadiumit pushohet nga puna

InfoSport - 21.03.2018

Një lapsus i ka kushtuar shumë shtrenjtë një spikeri në Itali, aq sa është pushuar nga puna për gabimin që ka bërë. Ka ndodhur në Serinë B, në stadiumin “Renato Curi” të Peruxhias”, para disa ditësh.

Ngatërroi emrin e Astorit, presidenti shkarkon spikerin e stadiumit

BalkanWeb - 21.03.2018

Në ndeshjen e zhvilluar më 6 mars mes Peruxhia dhe Breshia-s spikeri i stadiumit ka ngatërruar dy herë emrin e të ndjerit Davide Astori. Në fillim të ndeshjes ai bëri thirrje të mbahej 1 minutë ...

Pushohet nga puna spikeri i stadiumit, tha dy herë gabim mbiemrin Astori

Ina - 21.03.2018

Një gabim në leximin e mbiemrit të qendërmbrojtësit të Fiorentinës, Davide Astori, i cili u nda nga jeta pak ditë më parë, bëri që spikeri i stadiumit të pushohej nga puna.

Pushohet nga puna se gaboi me Astorin e ndjerë, nuk do ta besoni se për çfarë bëhet fjalë

VeqSport - 21.03.2018

Një gabim në leximin e mbiemrit të qendërmbrojtësit të Fiorentinës, Davide Astori, i cili u nda nga jeta pak ditë më parë, bëri që spikeri i stadiumit të pushohej nga puna.

Shkarkohet spikeri i stadiumit, pasi tha dy herë gabim mbiemrin Astori

LajmiFundit - 22.03.2018

Një gabim në leximin e mbiemrit të qendërmbrojtësit të Fiorentinës, Davide Astori, i cili u nda nga jeta pak ditë më parë, bëri që spikeri i stadiumit të pushohej nga puna.