TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FOTO/ Derbi Leverkusen-Bayern Munchen, por vëmendjen e mori një mi

BalkanWeb - 13.01.2018

Derbi i Bundesligas në Gjermani që u zhvillua mes Bayer Leverkusen dhe Bayern Munchen i ka takuar miqve me rezultatin 1-3. Përveç stadiumit të mbushur dhe lojës sulmuese, në stadium u pa edhe diçka ...

Ribery hyn në histori të Bayern Munich

Lajmi.net - 12.01.2018

. Bayern Munich shënoi fitore 1:3 në udhëtim te Bayer Leverkusen, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 18-të të Bundesligës. Në listën e golashënuesve për Bayern Munich, u regjistrua edhe Franck ...

Leverkusen 1:3 Bayern Munich, notat e lojtarëve

Lajmi.net - 12.01.2018

Bayern Munchen vazhdon të mos njeh rival në Bundesliga. Skuadra e madhe gjermane ka arritur fitore në derbin ndaj Leverkusen. 1-3 ishte rezultati i fitores në udhëtim te Bayer Leverkusen.

VIDEO/ Bajern nuk njeh rivalë në Bundesligë, fiton lehtësisht ndaj Leverkusen

BalkanWeb - 12.01.2018

Bajern Mynih vazhdon të mos njohë rivalë në Bundesliga. Skuadra e madhe gjermane ka arritur fitore në derbin ndaj Leverkusen. 1-3 ishte rezultati i fitores në transfertë ndaj skuadrës së “aspirinave” ...

Bayerni e nis me fitoren pjesën e dytë të sezonit në Bundesligë

Lajmi.net - 12.01.2018

. Bayern Munich e ka filluar me fitore pjesën e dytë të sezonit në Bundesligë. Bavarezët kanë mposhtur në udhëtim 1:3 Bayer Leverkusenin, në ndeshjen që ishte e vlefshme për xhiron e 18-të.

Bayerni e nis mbarë vitin, mposht 1-3 Leverkusenin në “BayArena”

SuperSport - 12.01.2018

Bayerni i Mynihut e nis fazën e dytë të Bundesligës ashtu siç mbylli të parën, duke sigluar fitoren e radhës në premierën e vitin 2018. Kampionët në fuqi të Gjermanisë mposhtën 1-3 në transfertë ...

Bayern Munich e nis me fitore stinorin pranveror, mposht Bayer Leverkusenin (Video)

Telegrafi - 12.01.2018

Bayern Munich e ka vazhduar aty ku e ka lënë duke shënuar fitore si mysafir ndaj Bayer Leverkusen me rezultat 3-1. Të dy klubet e filluan hovshëm takimin, duke sulmuar.

Bayerni fiton derbin ndaj Leverkusenit

Koha.net - 12.01.2018

Bayern Munich ka fituar derbin e javës së 18 në Bundesligë kundër Bayer Leverkusenit. Lideri i Bundesligës arkëtoi pikët e plota duke fituar në udhëtim me rezultat prej 1 me 3, raporton Koha.net.

Bayer Leverkusen – Bayern Munich, ky është rezultati i pjesës së parë

Lajmi.net - 12.01.2018

. Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Bayer Leverkusen – Bayern Munich. Bayern Munich e ka fituar 0-1 pjesën e parë të ndeshjes ndaj Bayer Leverkusenit në udhëtim.

Bayern fiton ndaj Leverkusenit (VIDEO)

Alb Portali - 12.01.2018

Bayern Munchen ka shënuar fitore prej 1:3 ndaj Bayer Leverkusen-it në xhiron e 18-të të Bundesligës. Loading... Javier Martinez në minutën e 32-të, Frank Ribery në të 59-tën dhe James Rodriguez në ...

Bayern Munich e nis mbarë 2018’tën

Gazeta Express - 12.01.2018

​Fitore 3:1 dhe tri pikë të rrëmbyera – Bayern munich e ka nisur mbarë vitin ...

Formacionet zyrtare: Leverkusen – Bayern Munich

Lajmi.net - 12.01.2018

. Bundesliga gjermane sonte starton me pjesën e dytë të sezonit 2017/2018. Bayer Leverkusen – Bayern Munich është ndeshja e parë e pjesës së dytë të sezonit. Kjo ndeshje fillon nga ora 20:30.

Bajerni e nis me fitore

Sportisot - 12.01.2018

Bayern Munich e ka nisur2018-ën ashtu si e mbylli 2017-ën. Bavarezët, në fakt, kanë fituar ndeshjen e katërt radhazi në kampionatin gjerman pasi kanë mundur 3-1 Bayer Leverkusen në transfertë.

Bayern Munich e nis me fitore stinorin pranveror, mposht Bayer Leverkusenin

Almakos - 12.01.2018

Bayern Munich e ka vazhduar aty ku e ka lënë duke shënuar fitore si mysafir ndaj Bayer Leverkusen me rezultat 3-1. Të dy klubet e filluan hovshëm takimin, duke sulmuar.

Bayerni fiton derbin e parë ndaj Leverkusenit

Java News - 13.01.2018

Bayern Munich ka fituar derbin e javës së 18 në Bundesligë kundër Bayer Leverkusenit. Lideri i Bundesligës arkëtoi pikët e plota duke fituar në udhëtim me rezultat prej 1 me 3, raporton Koha.net.