TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lukaku: Seria A një ëndërr, unë e kam marrë vendimin tim

SuperSport - 12.06.2019

Romelu Lukaku shënoi dy herë në fitoren 3-0 të Belgjikës përballë Skocisë, mbrëmjen e djeshme në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Euro 2020-ës, ndërsa tani sulmuesi do të nisë pushimet.

Lukaku i “dashuruar” pas Contes dhe Serie A: E kam marrë vendimin

BalkanWeb - 12.06.2019

Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i ...

Lukaku dëshiron Interin: Conte trajneri më i mirë në botë

Botasot - 12.06.2019

Sulmuesi belg ka treguar se do t’i pëlqente të luante në Serie A. Nuk është më një fshehtësi që Romelu Lukaku është sulmuesi i cili kërkohet nga Antonio Conte për skuadrën e Interit.

Lukaku nuk e di nëse ka të ardhme te United

Telegrafi - 12.06.2019

Menaxheri i Manchester United, Romelu Lukaku tha se klubi duhet të vendosë për të ardhmen dhe nuk dëshiron të merret me thashetheme. Lukaku realizoi 12 gola në sezonin e fundit në Ligën Premier dhe ...

Huqja e Lukakut që është bërë ‘hit’ në internet

Lajmi.net - 12.06.2019

Transferimi në ‘Old Trafford’ nuk ka shkuar si duhet. Në dy sezone tashmë me ‘Djajtë e Kuq’, ai ka shënuar vetëm 28 gola. 26-vjeçari gjithashtu ka qenë shpeshherë në qendër të vëmendjes për shkak të ...

Lukaku e vë në dyshim të ardhmen e tij në Man United

Gazeta Express - 12.06.2019

Sulmuesi belg i Manchester Unitedit, Romelu Lukaku, ka thënë se ai pret që kjo verë të jetë e ngarkuar, duke hedhur kështu dyshim mbi të ardhmen e tij te “Djajtë e kuq”, mes spekulimeve se ai mund ...

Lukaku: është koha për ndryshim të mjedisit

Alsat - 12.06.2019

Romelu Lukaku është emri më i nxehtë në merkaton e verës. Sulmuesi i Mançester Junajtedit është projektuar për t’u larguar dhe vetë këtë e konfirmoi në një deklaratë për media pas ndeshjes ...

Lukaku i “dashuruar” pas Contes dhe Serie A: E kam marrë vendimin

Portalb - 12.06.2019

Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i ...

Lukaku dëshiron transferimin tek Interi

Koha.net - 12.06.2019

Sulmuesi belg, Romelu Lukaku ka treguar se do t’i pëlqente të luante në Serie A. Nuk është më një fshehtësi që belgu është sulmuesi i cili kërkohet nga Antonio Conte për skuadrën e Interit.

Manchester Unitedi i përgjigjet Interit për Lukakun

Tetova Sot - 10.06.2019

Manchester Unitedi e ka refuzuar ofertën e Interit që përfshinte para ta gatshme dhe Ivan Perisicin për sulmuesin Romelu Lukaku. Përfaqësuesi i Belgjikës është në listën e dëshirave të Antonio ...