TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pas katolikëve, reagojnë dhe myslimanët: BE s'na i ka mbyllur dyert pse mbrojmë familjen

Albeu.com - 09.10.2019

Ditën e djeshme ministret e qeverisë Rama i dërguan një letër të hapur qeverisë Hollandeze. Pas lajmit për këtë hap të ministreve, ka pasur reagime të forta dhe kritika të hapura.

Edhe myftiu i Tiranës reagon për letrën e ministreve: BE s’na i ka mbyllur dyert pse mbrojmë familjen

Gazeta Tema - 09.10.2019

Pas reagimit të kishës katolike, në lidhje me letrën e ministreve të qeverisë dërguar Holandës reagoi edhe myftiu i Tiranës, njëkohësisht nënkryetari i Komunitetit Mysliman Shqiptar, Lauren Luli.

Negociatat/ KMSH: Shqipëria të luftojë padrejtësinë dhe korrupsionin

Mapo - 09.10.2019

Pas reagimit të Kishës Katolike përmes George Frendo, në lidhje me letrën e ministreve të qeverisë dërguar Holandës për çeljen e negociatave me Shqipërinë, reagoi edhe Myftiu i Tiranës, njëkohësisht ...

Letra e ministreve të Ramës drejtuar Holandës, reagon ashpër myftiu i Tiranës: Mos na shkatërroni...

SOT - 09.10.2019

Pas reagimit të kishës katolike, në lidhje me letrën e ministreve të qeverisë dërguar Holandës ka reaguar edhe myftiu i Tiranës, njëkohësisht nënkryetari i Komunitetit Mysliman Shqiptar, Lauren Luli.