TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gaitan i hapur për një kalim tek Interi

Koha.net - 13.01.2018

Nicolas Gaitan është në kërkim të një klubi ku do të mund të luante më tepër, ka konfirmuar agjenti i tij, e njëra prej opsioneve që ai ka për t’u transferuar është edhe gjiganti italian, Inter.

Gaitan i hapur për kalim te Interi

Telegrafi - 13.01.2018

Nicolas Gaitan është i etur të largohet nga Atletico Madridi për të luajtur më shumë futboll, konfirmoi agjentin e tij dhe Interi është një nga opsionet më të mundshme.

Gaitan i hapur për kalim te Interi

Almakos - 13.01.2018

Nicolas Gaitan është i etur të largohet nga Atletico Madridi për të luajtur më shumë futboll, konfirmoi agjentin e tij dhe Interi është një nga opsionet më të mundshme.

Inter i gatshëm për super marrveshjen me Atletikon

Albeu.com - 11.01.2018

Mediat në Itali dhe Spanjë raportojnë se Atletico Madridi dhe Interi po konsiderojnë një marrëveshje shkëmbimi mes fantazistit Joao Mario dhe mesfushorit Nicolas Gaitan .

Interi bën merkato në Spanjë, kërkon lojtarin e Atletikos

LajmiFundit - 13.01.2018

Mesfushori anësor argjentinas, i cili operon më shumë në krahun e majtë mbush 30 vjet muajin e ardhshëm dhe është lojtar i Los Colchoneros që nga viti 2016.