TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Isco gjithnjë e më larg Real Madridit, Juventus vëzhgon situatën

Botasot - 11.01.2019

Marrëdhënia mes yllit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari është shumë e tensionuar, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse plotësisht 26-vjeçarin.

Isco pranë largimit nga Reali, në lojë hyn Juventusi!

SuperSport - 11.01.2019

Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Marrdhënia mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari thuasje nuk ezksiton, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse ...

Juventus kontakton me Real Madrid, Isco është shënjestra

Lajmi.net - 11.01.2019

Juventus po kërkon të zhvillohen bisedime me Real Madrid, për të shikuar mundësitë për nënshkrimin me Isco Alarcon. Skuadra nga Torino po kërkojnë të transferojnë mesfushorin spanjoll, i cili ka ...

Isco-Real Madrid krisje totale, Juve ëndërron goditjen e madhe

BalkanWeb - 11.01.2019

Prej dy vitesh Juve ëndërron e ëndërron për të afruar Iskon në Torino, një ëndërr e cila mund të behet realitet në fund të këtij sezoni. Talenti spanjoll dashurohet nga publiku në “Bernabeu” ka qenë ...

Juventus nuk heq dorë nga ylli Realit

Albeu.com - 11.01.2019

Kriza mes të Isco dhe Real Madrid nuk ka përfunduar dhe Juventus kërkon të përfitojë nga kjo, shkruan Albeu.com. Bardhezinjtë ndjekin nga afër situatën e spanjollit te Los Blancos dhe janë të gatshëm ...

Juve pas Iscos

Botasot - 11.01.2019

Sky Sport Italia thotë se Juventusi tani do të fokusohet pas Iscos, pasi situata e tij në Real Madrid është e komplikuar. “Zonja e Vjetër” përveç Aaron Ramseyt po mendon që ta sjellë në Torino edhe ...

Juve pas Iscos

Gazeta Express - 11.01.2019

Sky Sport Italia thotë se Juventusi tani do të fokusohet pas Iscos, pasi situata e tij në Real Madrid është e ...

Ramos për situatën Isco-Solari: Është e komplikuar!

Lajmi.net - 10.01.2019

Sergio Ramos e ka pranuar se situata mes Iscos dhe trajnerit Santiago Solari nuk është e mirë. Mesfushori spanjoll është lënë rezervë në fitoren 3:0 të Real Madrid ndaj Leganes në Kupën e Mbretit.

Valdano: Isco të mos e luajë më rolin e viktimës

Telegrafi - 10.01.2019

Ish-drejtori i Real Madridit, Jorge Valdano, dëshiron ta shohë më shumë duke luftuar Iscon. Isco startoi ndeshjen e kaluar në Copa del Rey nga stoli, duke nxitur edhe më shumë dyshime për të ardhmen ...

Isco pëlqen një postim që kritikon trajnerin e Real Madridit

Gazeta Express - 10.01.2019

Lojtari i Real Madridit ka mbështetur një cicërimë në Twitter ku thotë se Santiago Solari “Duhet ta merr atë më parë”, por më vonë e ka larguar ...

Isco pranë largimit nga Reali, në lojë hyn Juventusi!

Lajm - 11.01.2019

Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Marrdhënia mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari thuasje nuk ezksiton, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse ...

Isco zyrtarisht në telashe

Lajmi.net - 09.01.2019

Isco edhe zyrtarisht është përfshirë në telashe të mëdha. Ylli spanjoll është lënë sërish rezervë nga trajneri Santiago Solari, në sfidën e Kupës së Mbretit ndaj Leganes, që po zhvillohet në ...

Juventus kontakton me Real Madrid, Isco është shënjestra

Medial - 11.01.2019

Juventus po kërkon të zhvillohen bisedime me Real Madrid, për të shikuar mundësitë për nënshkrimin me Isco Alarcon. Skuadra nga Torino po kërkojnë të transferojnë mesfushorin spanjoll, i cili ka ...

Real Madrid, Isco del publikisht kundër trajnerit Solari

Gazeta Tema - 09.01.2019

Vijon sezoni i turbullt i Isco te Real Madrid. I përjashtuar nga formacioni titullar edhe në ndeshjen ndaj Leganes, e vlefshme për Kupën e Mbretit, spanjolli u shndërrua protagonist në rrejtet ...

Isco-Real Madrid krisje totale, Juve ëndërron goditjen e madhe

Medial - 11.01.2019

Prej dy vitesh Juve ëndërron e ëndërron për të afruar Iskon në Torino, një ëndërr e cila mund të behet realitet në fund të këtij sezoni. Talenti spanjoll dashurohet nga publiku në “Bernabeu” ka qenë ...

Ramos për situatën Isco-Solari: Është e komplikuar!

Ina - 10.01.2019

Sergio Ramos e ka pranuar se situata mes Iscos dhe trajnerit Santiago Solari nuk është e mirë. Mesfushori spanjoll është lënë rezervë në fitoren 3:0 të Real Madrid ndaj Leganes në Kupën e Mbretit.

Valdano: Isco të mos e luajë më rolin e viktimës

Zhurnal - 10.01.2019

Ish-drejtori i Real Madridit, Jorge Valdano, dëshiron ta shohë më shumë duke luftuar Iscon. Isco startoi ndeshjen e kaluar në Copa del Rey nga stoli, duke nxitur edhe më shumë dyshime për të ardhmen ...

Afër ndarjes

Botasot - 11.01.2019

Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Marrdhënia mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari thuasje nuk ezksiton, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse ...

Isco zyrtarisht në telashe

Medial - 09.01.2019

Isco edhe zyrtarisht është përfshirë në telashe të mëdha. Ylli spanjoll është lënë sërish rezervë nga trajneri Santiago Solari, në sfidën e Kupës së Mbretit ndaj Leganes, që po zhvillohet në ...

Isco del pulikisht kundër trajnerit të Realit

Albeu.com - 10.01.2019

Vijon sezoni i turbullt i Isco te Real Madrid . I përjashtuar nga formacioni titullar edhe në ndeshjen ndaj Leganes, e vlefshme për Kupën e Mbretit, spanjolli u shndërrua protagonist në rrejtet ...

Ramos për situatën Isco-Solari: Është e komplikuar!

Medial - 10.01.2019

Sergio Ramos e ka pranuar se situata mes Iscos dhe trajnerit Santiago Solari nuk është e mirë. Mesfushori spanjoll është lënë rezervë në fitoren 3:0 të Real Madrid ndaj Leganes në Kupën e Mbretit.

Isco pranë largimit nga Reali, në lojë hyn Juventusi!

Durres Lajm - 11.01.2019

Isco Alarcon dhe Reali i Madridit janë në prag divorci. Marrdhënia mes fantazisit spanjoll dhe trajnerit Santiago Solari thuasje nuk ezksiton, kjo për faktin se tekniku e ka mënjanuar thuajse ...

Isco del pulikisht kundër trajnerit të Realit

Lajm - 10.01.2019

Vijon sezoni i turbullt i Isco te Real Madrid. I përjashtuar nga formacioni titullar edhe në ndeshjen ndaj Leganes, e vlefshme për Kupën e Mbretit, spanjolli u shndërrua protagonist në rrejtet ...

Isco del publikisht kundër trajnerit të Realit

Botasot - 10.01.2019

Vijon sezoni i turbullt i Isco te Real Madrid. I përjashtuar nga formacioni titullar edhe në ndeshjen ndaj Leganes, e vlefshme për Kupën e Mbretit, spanjolli u shndërrua protagonist në rrejtet ...