TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Interi “çmendet”, 135 mln euro për një futbollistë!

InfoSport - 16.04.2019

Interi është duke bërë plane të mëdha për afatin kalimtar të verës. Skuadra “zikaltër” nga Milano duket se e ka seriozisht planin që të rikthehet sërish në majat e futbollit italian dhe atij europian.

Inter me transferim 135 milionësh në verë

Almakos - 16.04.2019

Inter është duke bërë plane të mëdha për afatin kalimtar të verës. Duket se Inter e ka seriozisht planin që të rikthehet sërish në majat e futbollit. Skuadra italiane po mendon të bëjë transferime të ...

Inter me transferim 135 milionësh në verë

Lajmi.net - 16.04.2019

Inter është duke bërë plane të mëdha për afatin kalimtar të verës. Duket se Inter e ka seriozisht planin që të rikthehet sërish në majat e futbollit. Skuadra italiane po mendon të bëjë transferime të ...

Interi vihet pas fantazistit të Totenham

InfoSport - 14.04.2019

Dëshirat e Interit ne merkato janë të shumta. E fundit quhet Kristian Eriksen. Fantazisti i Totenhemit është një nga lojtarët më të mirë në treg në pozicionin e tij dhe “zikaltrit” do të futen në ...

Inter me transferim 135 milionësh në verë

Botasot - 16.04.2019

Inter është duke bërë plane të mëdha për afatin kalimtar të verës. Duket se Inter e ka seriozisht planin që të rikthehet sërish në majat e futbollit. Skuadra italiane po mendon të bëjë transferime të ...