TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

VIDEO tronditëse: Prifti “torturon” fëmijën gjatë pagëzimit, ndërhyn e ëma për ta “shpëtuar”

Gazeta Tema - 14.08.2019

Prifti Vasily Neceporenko, i njohur në qarqet e kishave dhe si Photios, u pezullua për një vit pas një riti shqetësues pagëzimi ndaj një fëmije, raporton RT.

fëmijën priftit nga duart, donte ta mbyste në ditën e pagëzimit (Shikoni pamjet e tmerrshme)

Antpress - 13.08.2019

Një prift ortodoks rus është njeriu më i urryer në rrjetet sociale. “Njeriu i zotit” i njohur me emrin Photios në kishën e qytetit Gatchina, rreth 40 kilometra larg Shën Petersburgut është bërë ...

Prifti sadist tenton të mbysë foshnjen gjatë pagëzimit (VIDEO)

Mapo - 13.08.2019

Një prift është pezulluar për një vit nga detyra pasi në rrjet u shfaq një video e dhunshme e tij duke zhytur një fëmijë gjatë një rituali pagëzimi ‘sadist’.

Prifti torturon foshnjen duke e pagëzuar, nënës nuk i durohet më (VIDEO)

Albeu.com - 14.08.2019

Prifti Vasily Neceporenko, i njohur në qarqet e kishave dhe si Photios, u pezullua për një vit pas një riti shqetësues pagëzimi ndaj një fëmije, raporton RT.

E pabesueshme, prifti rreh foshnjën gjatë pagëzimit (VIDEO)

Albeu.com - 12.08.2019

Një prift ortodoks rus shkaktoi zemërim në mediat sociale gjatë momentit të pagëzimit ku trajton brutalisht një foshnje. Në video shihna nëna e të voglit që ndërhyn për të marrë vogëlushin që gati po ...

Nëna i heq fëmijën priftit nga duart, donte ta “mbyste” në ditën e pagëzimit

Alsat - 14.08.2019

Një prift ortodoks rus është njeriu më i urryer në rrjetet sociale. “Njeriu i zotit” i njohur me emrin Photios në kishën e qytetit Gatchina, rreth 40 kilometra larg Shën Petersburgut është bërë ...

Pamje tronditëse: prifti “torturon” fëmijën gjatë pagëzimit, ndërhyn e ëma për ta “shpëtuar

Tetova Sot - 14.08.2019

Prifti Vasily Neceporenko, i njohur në qarqet e kishave dhe si Photios, u pezullua për një vit pas një riti shqetësues pagëzimi ndaj një fëmije, raporton RT.

VIDEO që askush nuk do të donte ta shihte! Prifti trajton brutalisht foshnjën gjatë pagëzimit, shikoni si ndërhyn e ëma

SOT - 12.08.2019

Një prift ortodoks rus shkaktoi zemërim në mediat sociale gjatë momentit të pagëzimit ku trajton brutalisht një foshnje. Në video shihna nëna e të voglit që ndërhyn për të marrë vogëlushin që gati po ...

Nëna i heq fëmijën priftit rus nga duart, për pak se nuk e pësoi me jetë në ditën e pagëzimit

Telegrafi - 14.08.2019

Një prift ortodoks rus është njeriu më i urryer në rrjetet sociale. “Njeriu i zotit” i njohur me emrin Photios në kishën e qytetit Gatchina, rreth 40 kilometra larg Shën Petersburgut, është bërë ...