TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Deimel: Mogherini jo mbështetje për bisedime të fshehta Thaçi-Vuçiq

DW - 16.04.2019

Takimi i 29 Prillit i Merkelit e presidentit Macron me presidentët Thaçi, Vuçiq e liderë të Ballkanit në Berlin shihet nga ekspertja Johanna Deimel si sinjal ndaj Uashingtonit e Brukselit:Jo ...

Vuçiq: Bisedimet në Berlin nuk kanë të bëjnë fare me ndonjë zgjidhje për Kosovën

Telegrafi - 16.04.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se bisedimet e ardhshme me përfaqësuesit e shqiptarëve të Kosovës në Berlin, me iniciativën e Gjermanisë dhe Francës, “nuk kanë të bëjnë me ndonjë ...

Vuçiq: Bisedimet në Berlin nuk kanë asnjë lidhje me zgjidhje për Kosovën

Lajmi.net - 16.04.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka zbuluar se çfarë tema do të diskutohen gjatë takimeve në Berlin. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se kontaktet me përfaqësuesit e Kosovës ...

Deimel: Mogherini jo mbështetje për bisedime të fshehta Thaçi-Vuçiq

Lajmi.net - 16.04.2019

Takimi i 29 Prillit i Merkelit e presidentit Macron me presidentët Thaçi, Vuçiq e liderë të Ballkanit në Berlin shihet nga ekspertja Johanna Deimel si sinjal ndaj Uashingtonit e Brukselit në lidhje ...

Vuçiq: Bisedimet në Berlin nuk kanë të bëjnë fare me ndonjë zgjidhje për Kosovën

Almakos - 16.04.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se bisedimet e ardhshme me përfaqësuesit e shqiptarëve të Kosovës në Berlin, me iniciativën e Gjermanisë dhe Francës, “nuk kanë të bëjnë me ndonjë ...

Vuçiq: Më shqetëson takimi në Berlin

Almakos - 14.04.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq thotë se është shumë i shqetësuar për gjithçka që po ndodhë aktualisht si dhe për shkak të takimit të ardhshëm në Berlin.

Vuçiq i shqetësuar për takimin e Berlinit dhe Kosovën

Lajmi.net - 14.04.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është shprehur i shqetësuar për takimin e Berlinit. Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, është shprehur i shqetësuar për takimin e Liderëve të Ballkanit ...

Kur ka thënë Vuçiqi se do ta grisë Marrëveshjen e Brukselit

Koha.net - 14.04.2019

Në protestën e djeshme të opozitës së Serbisë në Beograd kundër pushtetarëve të këtij vendi, kanë marrë pjesë liderë të opozitës serbe në Kosovë, përcjell kossev.

Vuçiq: Jam i shqetësuar për gjithçka në Kosovë dhe takimin e ardhshëm në Berlin

Botasot - 14.04.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka vizituar sot punimet ne ndërtimin dhe rekonstruktimin e Qendrës Klinike të Serbisë, ku ka komentuar situatën në vend dhe takimin që do mbahet me 29 prill në ...

Deimel: Mogherini jo mbështetje për bisedime të fshehta Thaçi-Vuçiq

Botasot - 16.04.2019

Takimi i 29 Prillit i Merkelit e presidentit Macron me presidentët Thaçi, Vuçiq e liderë të Ballkanit në Berlin shihet nga ekspertja Johanna Deimel si sinjal ndaj Uashingtonit e Brukselit:Jo ...

Vuçiq: Më shqetëson takimi në Berlin

Telegrafi - 14.04.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq thotë se është shumë i shqetësuar për gjithçka që po ndodhë aktualisht si dhe për shkak të takimit të ardhshëm në Berlin.

Opozita serbe e Kosovës akuzon Vuçiqin se nuk e prishi marrëveshjen me Brukselin

Lajmi.net - 14.04.2019

Partitë opozitare serbe të Kosovës, dje morën pjesë në protestën e opozitës në Beograd. Në protestën e djeshme në Beograd, morën pjesë edhe partitë opozitare serbe të Kosovës, shkruan Kossev, ...

Deimel: Mogherini kundër bisedimeve të fshehta Thaçi-Vuçiq

Koha.net - 16.04.2019

Takimi i 29 prillit i kancelares Merkel dhe presidentit Macron me presidentët Thaçi, Vuçiq e liderë të Ballkanit në Berlin, nga ekspertja Johanna Deimel, me të cilën bisedoi Deutsche Welle , shihet ...

Para samitit/ Aleksandar Vuçiç: Më shqetëson takimi në Berlin

BalkanWeb - 14.04.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç thotë se është shumë i shqetësuar për gjithçka që po ndodh aktualisht si dhe për shkak të takimit të ardhshëm në Berlin.

Opozita serbe e Kosovës akuzon Vuçiqin se nuk e prishi marrëveshjen me Brukselin

Almakos - 14.04.2019

Në protestën e djeshme në Beograd, morën pjesë edhe partitë opozitare serbe të Kosovës, shkruan Kossev, transmeton lajmi.net. Në këtë protestë të organizuar nga opozita serbe kundër Aleksandar ...

Aleksandar Vuçiç: Më shqetëson takimi në Berlin

Albeu.com - 14.04.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç thotë se është shumë i shqetësuar për gjithçka që po ndodh aktualisht si dhe për shkak të takimit të ardhshëm në Berlin .

Kur ka thënë Vuçiqi se do ta grisë Marrëveshjen e Brukselit

Medial - 14.04.2019

Në protestën e djeshme të opozitës së Serbisë në Beograd kundër pushtetarëve të këtij vendi, kanë marrë pjesë liderë të opozitës serbe në Kosovë, përcjell kossev.

Frikësohet Vucic: Më shqetëson takimi në Berlin

Gazeta Express - 14.04.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq thotë se është shumë i shqetësuar për gjithçka që po ndodhë aktualisht si dhe për shkak të takimit të ardhshëm në Berlin.

Opozita serbe e Kosovës akuzon Vuçiqin se nuk e prishi marrëveshjen me Brukselin

Botasot - 14.04.2019

Partitë opozitare serbe të Kosovës, dje morën pjesë në protestën e opozitës në Beograd. Në protestën e djeshme në Beograd, morën pjesë edhe partitë opozitare serbe të Kosovës, shkruan Kossev.

Vuçiq: Më shqetëson takimi në Berlin

Botasot - 14.04.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq thotë se është shumë i shqetësuar për gjithçka që po ndodhë aktualisht si dhe për shkak të takimit të ardhshëm në Berlin.

Vuçiqin e shqetëson takimi i Berlinit

Zeri - 14.04.2019

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq thotë se është shumë i shqetësuar për gjithçka që po ndodhë aktualisht si dhe për shkak të takimit të ardhshëm në Berlin.