TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Beckham kontakton Messin, ja arsyeja

Flaka - 11.09.2019

Shefi i Inter Miamit, David Beckham ka kontaktuar yllin e Barcelonës, Lionel Messi për të biseduar për një transferim të lojtarit. Sipas mediave spanjolle legjenda e Realit dhe United, i ka premtuar ...

Beckham e do Messin në klubin e tij

Tetova Sot - 11.09.2019

Ish-futbollisti anglez synon ta transferojë Lionel Messin në klubin e tij amerikan, Inter Miami Lionel Messi është ende në kulmin e karrierës, por pas pak vitesh ai do të shkojë drejt pensionimit nga ...

Beckhami e do Messin në klubin e tij në MLS

Telegrafi - 11.09.2019

Klubi amerikan i David Beckham, Inter Milani po përgatitet të ofrojë një marrëveshje të madhe për yllin argjentinas, Lionel Messi. Inter Miami do të fillojë të luajë në MLS në vitin 2020 dhe po ...

Beckham e do Messin në klubin e tij

Gazeta Express - 11.09.2019

Ish-futbollisti anglez synon ta transferojë Lionel Messin në klubin e tij amerikan, Inter Miami Lionel Messi është ende në kulmin e karrierës, por pas pak vitesh ai do të shkojë drejt pensionimit nga ...

David Beckham lë Victorian? Kapet në altar me supermodelen (FOTO)

SOT - 10.09.2019

David Beckham në altar?! Me modelen Angelababy? Por Victoria nuk ka pse të shqetësohet, pasi është e gjitha vetëm për një reklamë për hotelin luksoz kinez “Londoner Macao”.

Këto foto të Beckhamit me bukuroshen aziatike nuk do i pëlqejnë fare Victorias

Lajmi.net - 09.09.2019

Victoria Beckhamit nuk do i pëlqej fare të shikoj në fotosesioni e fundit të burrit të saj ku shihet duke u ‘martuar’ me një modele kineze, shkruan The Sun, transmeton lajmi.net.

Kjo është ëmbëlsira qesharake që Victoria ia përgatiti djalit të saj për ditëlindje!

InfoKosova - 09.09.2019

Victoria Beckham njihet si njëra ndër femrat e modës ndër më të mirat në botë, shkruan “InfoKosova”. Ajo e ka edhe linjën e saj “Victoria’s secret” dhe pëlqehen shumë veshjet që ish këngëtarja i ...

David Beckham “martohet” me modelen kineze

Flaka - 09.09.2019

Një reklamë ku merr pjesë David Beckham po bën xhiron e rrjeteve sociale. Ai duket si një dhëndër, por pranë tij nuk është Victoria. Në rrugët e Londrës, David shihet pranë modeles kineze, AngelaBaby.