TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dhunuan bashkëmoshatarin në shkollë, procedohen 5 adoleshentë në Cërrik

Albeu.com - 10.10.2019

5 adoleshentë janë proceduar pasi dhunuan në ambjentet e shkollës një bashkëmoshatar të tyre. Jan proceduar në gjendje të lirë përkatësisht: P., N. M., A. Ç., M. SH., A. A.

1 e mban e 2 të tjerë e rrahin, nxënësit 12 vjeçarë dhunojnë bashkëmoshatarin në Cërrik (VIDEO)

Albeu.com - 09.10.2019

Bullizmi është një nga fenomenet më negative me të cilin përballen me miliona persona në botë, kryesisht të rinj dhe adoleshentë. Nga dita në ditë, ky fenomen shqetësues po merr përmasa gjithmonë e ...

Shkelma dhe grushte, adoleshentët në Cërrik rrahin barbarisht shokun e tyre brenda shkollës

Gazeta Express - 09.10.2019

Bullizmi është një nga fenomenet më negative, por që është shumë i pranishëm në shkollat shqiptare. Në një video të publikuar së fundmi nga JOQ, shihet qartë se si disa adoleshentë ushtrojnë dhunë ...

Filmuan shokun e klasës duke e rrahur, procedohen pesë të mitur në Cërrik

Java News - 10.10.2019

Në lidhje me një video të bërë publike, ku disa nxënës të një shkolle në Cërrik ushtronin dhunë fizike ndaj bashkëmoshatarit të tyre, policia tha se specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin ...

VIDEO/ Godasin pa mëshirë bashkëmoshatarin, policia ndjekje penale për 5 adoleshentët në Cërrik

BalkanWeb - 10.10.2019

Një video e frikshme është publikuar një ditë më parë që ka ngjallur jo pak reagime. Bëhet fjalë për disa nxënës 15-vjeçarë që ushtrojnë dhunë ndaj një bashkëmoshatari të tyre.