TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FOTOT: Polici pezullohet nga detyra për këtë “arrestim”

Gazeta Tema - 09.10.2019

Një polic u pezullua nga detyra pasi u shfaq figurant në videon e një modeleje dhe dy mikeshat e saj gjysmë të zhveshura. William Beeker është nën hetim, pasi u shfaq në videon e postuar në Instagram ...

VIDEO/ Pezullohet polici që çmendi “Instagram”-in ku bënte sikur arrestonte tre vajza me të brendshme

Java News - 09.10.2019

Në rrjet po qarkullon videoja e një oficeri policie nga Florida, i cili po ‘arreston’ 3 vajza me të brendshme. Gjatë videos, William Beeker bën sikur ka arrestuar e prangosur 3 vajza me të brendshme ...

Pezullohet nga detyra polici

Botasot - 09.10.2019

Një polic u pezullua nga detyra pasi u shfaq figurant në videon e një modeleje dhe dy mikeshat e saj gjysmë të zhveshura. William Beeker është nën hetim, pasi u shfaq në videon e postuar në Instagram ...