TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Alessandra Ambrosio tregon se e kuqja i shkon po aq sa Bella Hadid!

Top Channel - 16.05.2019

Bella Hadid mori gjithë vëmendjen në një fustan të kuqërremtë në Festivalin e Filmit në Cannes në vitin 2016. Dhe Alessandra Ambrosio duket se është frymëzuar nga ajo ndërsa ajo mori pjesë në ...

Alessandra Ambrosio, show seksi me të kuqe në Festivalin e Cannes

BalkanWeb - 16.05.2019

Ajo është një nga modelet më të famshme të modës. Alessandra Ambrosio i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa është shfaqur në tapetin e kuq të festivalit të Cannes me një fustan të kuq, që i nxirrte në ...

Alessandra Ambrosio rrezikon shumë, gati të tregoj pjesët intime

Botasot - 15.05.2019

Bella Hadid ka marrë gjithë vëmendjen kur ajo u shfaq në tapetin e kuq me një fustan të kuq në Festivalin e Filmit në Cannes më 2016. Dhe Alessandra Ambrosio u shfaq me stilin ikonik të Bellës, kur ...

Fustani transparent, Alessandra tregon gjoksin pa sytjena

Botasot - 15.05.2019

Një natë më parë ajo ishte bashkë me supermodele të tjera në tapetin e kuq. Dhe më vonë Alessandra Ambrosio bëri që të gjithë të kthejnë kokat për ta parë, derisa mori pjesë në darkën e përvjetorit ...

FOTOT: Alessandra Ambrosio “çmend demat” e Festivalit të Cannes

Gazeta Tema - 16.05.2019

Ajo është një nga modelet më të famshme të modës. Alessandra Ambrosio i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa është shfaqur në tapetin e kuq të festivalit të Cannes me një fustan të kuq, që i nxirrte në ...

Fustani transparent, Alessandra tregon gjoksin pa sytjena (FOTO)

Tetova Sot - 15.05.2019

Një natë më parë ajo ishte bashkë me supermodele të tjera në tapetin e kuq. Dhe më vonë Alessandra Ambrosio bëri që të gjithë të kthejnë kokat për ta parë, derisa mori pjesë në darkën e përvjetorit ...