TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lekun "letër", pasuria marramendëse e Belinda Ballukut

Albeu.com - 15.04.2019

Ministrja që zëvendësoi Gjiknurin në postin e kreut të Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku duket se ka një pasuri të çmueshme krahasuar më koston e jetesës në Shqipëri.

Pasuria marramendëse e ministres së Ramës! 127 mijë euro cash, shtëpi në Britani dhe disa banesa

Gazeta Express - 15.04.2019

Belinda Balluku, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, duke zëvendësuar Damian Gjiknurin, edhe pse ka vetëm disa muaj në krye të Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë, por pasuria e ...

Pasuria marramendëse e ministres së Ramës! 127 mijë euro cash, shtëpi në Britani dhe disa banesa

Botasot - 15.04.2019

Belinda Balluku, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, duke zëvendësuar Damian Gjiknurin, edhe pse ka vetëm disa muaj në krye të Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë, por pasuria e ...

E krimbur në para, ministrja e Ramës me shtëpi në Angli e 127 mijë euro kesh

LajmiFundit - 15.04.2019

Belinda Balluku, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, duke zëvendësuar Damian Gjiknurin, edhe pse ka vetëm disa muaj në krye të Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë, por pasuria e ...

E krimbur në para, ministrja e Ramës me shtëpi në Angli e 127 mijë euro kesh

Antpress - 16.04.2019

Belinda Balluku, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, duke zëvendësuar Damian Gjiknurin, edhe pse ka vetëm disa muaj në krye të Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë, por pasuria e ...