TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

'Një 97-të e dytë?'/ Rama ia bën të qartë dhe zbulon si Meta kontrollohet nga Kryemadhi: Këto janë agjensitë ...

SOT - 12.06.2019

"Kam vendosur të bëj paqe dhe të mos flas për atë që e quaj kazan, ashtu ishte dhe do mbetet, çdo natë përpiqen të tmerrojnë njerëzit se do të ndodhë një '97 e dytë, por pse do të ndodhë? Ata që e ...

“Pritej dhunë në protestë”/ Rama ironi me Metën: E pa te filxhani

Mapo - 12.06.2019

Kryeministri Edi Rama nga takimi elektoral në Divjakë , nuk ka lënë pa shigjetuar edhe Presidentin Ilir Meta. Rama ironizoi me deklaratën e Presidentit një ditë më parë, i cili tha se kishte ...

Informacion nga agjencitë? Rama: Meta ka parë filxhanin e Monikës!

Java News - 12.06.2019

Kryeministri ka ironizuar deklaratën e Presidentit se kishte informacion për destabilitet nga agjencitë ligjzbatuese. Rama tha në Divjakë se opozita po shkel vijën që ndan partnerët e SHBA nga ...

Rama për shqetësimin e Metës: Ndiq këshillën e “Mamicës” dhe bind Monikën

ABC News - 12.06.2019

Kryeministri Rama gjatë takimit në Divjakë ditën e sotme, foli edhe për situatën e krijuar pas dekretit të presidentit Meta për anullimin e datës së zgjedhjeve.