TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gjiknuri e Bushati inspektojnë Melgushë – Mjedë, përfundon brenda 45 ditësh

ABC News - 14.09.2018

Ministri Gjiknuri, ai Bushati dhe Kreu i Autoritetit rrugor Afrim Qendro kanë inspektuar investimin që po kryhet në segmentin Melgushë – Mjedë, nga ku njoftuan edhe vijimin e investimeve që sipas ...

Pas ankesave të qytetarëve, qeveria investon 500 mijë euro në këtë aks rrugor

SOT - 14.09.2018

Në të gjithë gjatësinë prej 7 kilometrash të segmentit rrugor Melgushë-Mjedë po ndërhyhet për vendosjen e sinjalistikës rrugore, dhe masave të sigurisë rrugore në të gjithë gjatësinë e ...

Riparimi i rrugës Melgushë-Mjedë, brenda 45 ditësh mbyllet investimi 500 mijë euro

Java News - 14.09.2018

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri inspektoi investimet që po kryhen në segmentin rrugor Melgushë-Mjedë. Në të gjithë gjatësinë prej 7 kilometrash të kësaj rruge po ndërhyhet ...

Voltana Ademi- Ministrit Gjiknuri: Rren ditën për diell

LajmiFundit - 12.09.2018

Pak pas vizitës së ministrave të kabinetit qeveritar të Ramës, Damian Gjiknuri dhe Ditmir Bushati, të shoqëruar nga kreu i Autoritetit Rrugor Afrim Qendro në segmentin Shkodër-Muriqan ka reaguar edhe ...

Restaurohen rrugët e Shkodrës; Gjiknuri: Bashkia të bashkëpunojë për by-pass

Top Channel - 12.09.2018

Kantieri i ndërtimit të rrugës Shkodër-Murriqan është inspektuar nga ministrat Gjiknuri dhe Bushati. Kjo rruge 12 kilometra do restaurohet me një fond prej 1.48 milionë euro.

Gjiknuri e Bushati inspektojnë punimet në Melgushë-Mjedë: Investimi i ARRSH në vlerën mbi 500 mijë euro, ndërhyrja ...

Gazeta Tema - 14.09.2018

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri bashkë me Ministrin për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati dhe drejtorin e Autoritetit Rrugor Afrim Qendro inspektuan investimet që po ...

Restaurohen rrugët e Shkodrës; Gjiknuri: Bashkia të bashkëpunojë për by-pass

Botasot - 12.09.2018

Kantieri i ndërtimit të rrugës Shkodër-Murriqan është inspektuar nga ministrat Gjiknuri dhe Bushati. Kjo rruge 12 kilometra do restaurohet me një fond prej 1.48 milionë euro.

Bushati dhe Gjiknuri në rrugën Melgushë-Mjedë, ndërhyrje për rritjen e sigurisë rrugore

Top Channel - 14.09.2018

Dy ministrat Ditmir Bushati dhe Damian Gjiknuri, bashkë me drejtorin e ARRSH-së Afrim Qendro inspektuan nisjen e punimeve në segmentin rrugor Melgushë- Mjedë.

Gjiknuri-Voltana Ademi përplasen për bypass-in e Shkodrës, ministri: Bashkia të hapë dritën jeshile. Kryebashkiakja: ...

SOT - 13.09.2018

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri është përplasur dje me kryetaren e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi për për bypass-in e këtij qyteti.