TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mungonte në autobus, Reja kthehet dhe merr Gjasulën nga intervista (VIDEO)

Albeu.com - 11.09.2019

Një moment i cili mund të konsiderohet qesharak është regjistruar gjatë intervistës së Klaus Gjasulës. Mesfushori, i cili ishte protagonist i një ndeshje shumë të mirë dhe me personalitet në rolin e ...

Gjasula: Dhamë përgjigjen e duhur, ja pse kaq vonë në Kombëtare

Top Channel - 11.09.2019

Erdhi në kombëtare për herë të parë në moshën 29-vjeçare, për të çuar para punën e lënë pas vetëm dy ndeshjesh nga i vëllai i tij, ndërsa Klaus Gjasula u shndërrua menjëherë në titullar dhe nga më të ...

Zbulohet enigma, ja pse Gjasula luajti me maskë kundër Islandës

Mapo - 11.09.2019

Kombëtarja shqiptare ka pësuar një formatim për sa i përket skuadrës dhe lojtarët, krahasuar me europianin e 2016. Në skuadër janë afruar shumë lojtarë dhe talente të rinj të cilët i kanë dhënë një ...

Gjasula: Nëse luajmë si ndaj Islandës, mund ta mposhtim edhe Turiqnë

Telegrafi - 11.09.2019

Klaus Gjasula u aktivizua titullar në sfidën e të martës ndaj Islandës. Në prononcimin pas triumfit 4-2, mesfushori i Paderbornit u shpreh tepër i lumtur, teksa beson edhe te fitorja ndaj Turqisë.

Memushaj: Me Baren dhe Gjasulën luajmë mirë topin

Albeu.com - 10.09.2019

Ledian Memushaj ishte titullar dhe zhvilloi një paraqitje të mirë në mesfushën e Kombëtares, ndërsa sot për “Supersport” tregoi edhe ndjesinë që kishte duke luajtur me Baren e Gjasulën në krah.

Gjasula: Dhamë përgjigjen e duhur, ja pse kaq vonë në Kombëtare

SuperSport - 10.09.2019

Erdhi në kombëtare për herë të parë në moshën 29-vjeçare, për të çuar para punën e lënë p[as vetëm dy ndeshjesh nga i vëllai i tij, ndërsa Klaus Gjasula u shndërrua menjëherë në titullar dhe nga më ...

Reja: Nuk do shohim më performanca të këqija

Albeu.com - 10.09.2019

Tekniku Edi Reja pas ndeshjes në një prononcim për Supersport u shpreh se Gjasula është një digë në mesfushë, ndërsa shtoi se Kombëtarja deri më tani nuk ka arritur asgjë akoma.

Mungonte në autobus, Reja kthehet dhe merr Gjasulën nga intervista

Durres Lajm - 11.09.2019

Një moment i cili mund të konsiderohet qesharak është regjistruar gjatë intervistës së Klaus Gjasulës. Mesfushori, i cili ishte protagonist i një ndeshje shumë të mirë dhe me personalitet në rolin e ...

Zbulohet enigma, pse Gjasula luajti me maskë kundër Islandës

Albeu.com - 11.09.2019

Kombëtarja shqiptare ka pësuar një formatim për sa i përket skuadrës dhe lojtarët, krahasuar me europianin e 2016. Në skuadër janë afruar shumë lojtarë dhe talente të rinj të cilët i kanë dhënë një ...

Futbollisti i kombëtares zbulon enigmën pse luajti me maskë kundër Islandës dhe Francës

SOT - 11.09.2019

Kombëtarja shqiptare ka pësuar një formatim për sa i përket skuadrës dhe lojtarët, krahasuar me europianin e 2016. Në skuadër janë afruar shumë lojtarë dhe talente të rinj të cilët i kanë dhënë një ...

Gjasula: Dhamë përgjigjen e duhur, ja pse kaq vonë në Kombëtare

Botasot - 11.09.2019

Erdhi në kombëtare për herë të parë në moshën 29-vjeçare, për të çuar para punën e lënë pas vetëm dy ndeshjesh nga i vëllai i tij, ndërsa Klaus Gjasula u shndërrua menjëherë në titullar dhe nga më të ...